Після втечі Винника з України стало відомо про інших дітей зірки: у повелителя вовчиць є не тільки син Юліан

З'ясувалося, що у знаменитого українського виконавця Олега Винника не один син, про якого журналістам вдалося дізнатися декілька років тому.

Після втечі Олега Винника з України шанувальники змогли познайомитися з іншою стороною життя повелителя вовчиць. У зв’язку з тим, що раніше зірка намагався приховати усе особисте від сторонніх очей, а ставлення до співака серед його колег значно змінилося, певні речі почали виходити назовні.

Стало відомо про інших дітей Олега Винника

Таємний син Олега Винника і Таюне вийшов з батьком на публіку за кордоном
Стало відомо про інших дітей Олега Винника

Наприклад, не так давно український виконавець Леньо у бесіді з Наталією Мосейчук пригадав про артиста і видав його місцеположення. Чоловік одразу ж зазначив, що Олег Вінник давно не в Україні, і імовірніше за все знаходиться в Німеччині. Після цього повідомлення адвокат артиста вийшла на зв’язок і нарешті підтвердила те, про що більшість шанувальників повелителя вовчиць здогадувалися.

Але це не єдина інформація, яку Леньо видав без дозволу Олега. Виявляється, у артиста не ожин син Юліан, як про це раніше писала преса, а декілька дітлахів. Імовірно, виконавець проговорився про це в емоціях, не віддаючи собі звіту, що видав найбільший секрет співака.

“Я не скажу йому: “Де ти був?” просто станеш ніким. Ти будеш не потрібен своїй дружині, своїм дітям. Що ти їм, цим дітям, скажеш?”, – поділився думкою зірка.

Варто відмітити, що на цьому моменті не загострювали увагу ні гості програми, ні адвокат артиста. Та навряд Леньо вдався би до подібних слів, якби у зірки була лише одна дитина.

Нагадуємо, що чутки про те, що Олег Винник має велику та повну родину ширилися і раніше, а Оля Полякова навіть якось пожартувала, що повелитель вовчиць знімає обручку перед тим, як вийти на сцену.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини