“Дитина на підході”: Настя Каменських намагалася сховати округлий живіт, але видала свою вагітність

Відома українська співачка Настя Каменських заінтригувала мережу можливою вагітністю, яку вона, імовірно, приховує в Іспанії. Усі деталі в нашій статті.

Відома українська співачка Настя Каменських та її чоловік Олексій Потапенко незадовго до початку війни забрали свої сім’ї та переїхали до Іспанії. Там родина знаходиться до сих пір, очікуючи, коли ж усе закінчиться. Варто відзначити, що через свою позицію, вони неодноразово ставали об’єктами критики зі сторони аудиторії. Не всі шанувальники зіркового подружжя розуміють, чому вони жодного разу не побували в Україні.

Настя Каменських заінтригувала мережу можливою вагітністю

У коментарях під публікаціями зірок можна знайти безліч запитань від підписників, чому Настя та Олексій не повернулися до Києва, де вже відносно безпечно, чому не відвідують своєї батьківщини, чому не співають українською, тощо.

Деякі шанувальники взагалі настільки розчарувалася у своїх кумирах, що відкрито пишуть про своє небажання бачити їх в українському шоу-бізнесі.

Натомість певна частина аудиторії впевнена: Настя Каменських очікує на дитину і саме тому не повертається до України. Ні для кого не секрет, що під час війни вагітні українки здебільшого виїжджають народжувати за кордон. У Європі на даний момент безпечніше, є усе необхідне, а також відсутні нюанси, які нервують майбутніх мам та негативно впливають на плід.

Плітки про вагітність зірки не взялися звідки-небудь, адже артистка вже тривалий час публікує кадри вище живота, ніби спеціально приховуючи фігуру. До таких самих трюків вдавалася, наприклад, Катя Осадча, яка вже маючи великий живіт, все одно вела програми і ніхто не помічав її стану. І все ж таки на деяких фотографіях фігура Насті Каменських видніється, і не можна сказати, що животу немає.

Настя Каменських заінтригувала мережу можливою вагітністю

Про це підписники артистки постійно нагадують їй у коментарях, сподіваючись на те, що вона все ж таки відповість їм, або дасть ексклюзивне інтерв’ю, в якому заявить про цікаве положення.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини