Українські зірки, які померли у 2022 році: Паша Лі, Руслана Писанка та інші відомі персони, що пішли у небуття

Цього року особливо гірко відчуваються наші втрати. Серед знаменитостей багато гідних людей полишило цей світ.

Паша Лі

Українські зірки, які померли у 2022 році

Справжній герой, український актор та телеведучий Паша Лі, окрім ролей у кіно, був також актором дубляжу, його голос звучить у таких відомих картинах як “Король лев”, “Джон Картер”, “Тихоокеанський рубіж 2” та інші. На початку війни артист цілком і повністю присвятив себе добрій справі.

Павло власними зусиллями організував процес для роздруківки, оформлення та передачі карт для українських захисників, які прямували до Ірпеня або вже базувалися в місті і на його околицях. Все для того, щоб хлопцям було легше орієнтуватися на місцевості. Актор ці карти склеював, підписував і друкував, незважаючи на те, що зробити це було вкрай проблематично в умовах окупації.

Також Паша Лі був волонтером, координував процес збору і роздачі гуманітарної допомоги. Завдяки своїй сміливості попри все парубок допоміг багатьом людям з евакуацією, але, на жаль, 6 березня він став жертвою воєнного злочину. Павло разом з іншими волонтерами їхав у цивільному авто без жодних військових ознак, яке потрапило під обстріл. Лі загинув на місці події, але одразу чи ні – наразі з’ясовує судово-медична експертиза.

Руслана Писанка

Руслана Писанка зі сльозами на очах розповіла, коли зможе знову ходити після травми
Українські зірки, які померли у 2022 році

Улюблениця мільйонів, акторка театру та кіно Руслана Писанка нещодавно трагічно померла від невиліковної хвороби. Онкологія забрала життя знаменитості, коли та перебувала на лікуванні у Німеччині. Перед цим зірка дізналась про смерть матері, на поховання якої навіть не змогла приїхати через власний, важкий стан.

Карім Гурламов

Українські зірки, які померли у 2022 році

Ведучий музичного хіт-параду на каналі “М2”, 35-річний Карім Гурламов, загинув на фронті, коли боронив Батьківщину від російських окупантів. Слова співчуття оприлюднили багато зіркових колег знаменитості, такі як Оля Цибульська, Андрій Чорновол та інші.

Ганна Сумська

Анна Сумська (праворуч)
Українські зірки, які померли у 2022 році

У лютому цього року не стало і мами Ольги Сумської. Вона була театральною акторкою, зіграла понад 150 ролей.

Леонід Кравчук

Помер Леонід Кравчук
Українські зірки, які померли у 2022 році

Відома історична особа, державний та політичний діяч, перший Президент України Леонід Кравчук пішов з життя у 89 років. Він той, чий підпис стоїть на документі о припиненні існування СРСР. Президент 2021 року переніс операцію на серці, після чого потрапив до реанімації та був підключений до апарату штучної вентиляції легень. Не витримавши тривалої хвороби політик помер.

Любов Панченко

Українські зірки, які померли у 2022 році

Понад 150 робіт відомої української художниці та модельєрки Любові Панченко експонувалися у Національному музеї літератури України. Живопис, графіка, аплікація та інші твори мисткині красувалися не тільки на полицях музеїв, а також у приватних колекціях друзів та колег. На 85-му році життя художниця трагічно померла в лікарні, після місяця голодування в окупованій Бучі.

Схожі новини