Марічка Падалко розповіла про шлюб з Єгором Соболєвим та зізналася, що живе на роботі: “Непроста ситуація”

Марічка Падалко вже багато років у шлюбі з Єгором Соболєвим. Зірки журналістики мають трійко дітей, проте зараз подружжя у розлуці. Нещодавно ведуча зізналася, що взагалі живе на роботі. Вона розповіла про це в Інстаграмі, коли опублікувала свої роздуми, щодо дитячої безпеки у нинішні часи:

“Зараз моя молодша донька, яка в Києві, або спить зі мною на роботі в “укритті”, коли я там ночую, або ж ми на дачі. Варіант піти на дистанційку і жити на дачі теж розглядаю, але не зрозуміло, яка буде ситуація з електроенергією і чи зможемо там опалюватися”, — поділилася емоціями про ідею запровадження очного навчання для школярів ведуча.

Раніше артистку також помічали на студії уночі, адже під час повітряних тривог працівники мають спускатися в укриття заради власної безпеки.

Що відомо про шлюб Марічки Падалко і Єгора Соболєва?

Для обох журналістів ці стосунки стали другим серйозним романом у житті. Цікаво, що у ведучої не було дітей у першому шлюбі, хоча з обранцем вона прожила дуже довго. Але справжньою половинкою для зірки став саме Єгор.

Марічка Падалко розповіла, чому Єгор Соболєв прокляв своїх батьків з росії
Марічка Падалко розповіла про шлюб з Єгором Соболєвим

Відомо, що на час війни знаменитостям довелося тривалий час не бачитися, адже Соболєв став справжнім захисником. Він брав участь у звільненні Ірпеня, боровся з окупантами на півночі Київської області. Побачитися закоханій парі все ж таки вдалося, але до того Марічка пролила чимало сліз. Зірка вирішила не евакуюватися закордон і навіть діток відправила на захід Україну, де перед війною разом з коханим придбала житло. Їхній батько зараз не полишив військо.

Нині назріває у родини серйозне питання, як же давати освіту своїм дітям. Марічка все ж таки схиляється до того, аби уроки проводилися дистанційно.

Нагадаємо, що Падалко і Соболєв уклали шлюб у 2010-му році.

Схожі новини