Купальник, шкіряна спідниця чи лосини: який образ більше пасує колишній дружині Дзідзьо Славії? (ФОТО)

Знаменита колишня дружина відомого українського виконавця Дзідзьо Ярослава, яка виступає під псевдонімом Славія, не припиняє вражати своїх шанувальників образами.

У той момент, коли колишня дружина Дзідзьо Ярослава вийшла з тіні та показала публіці себе у всій красі, глядачі впевнилися, що вона не просто красива жінка, але знає, як себе подати та навіть закохати в себе.

Жінка є активною користувачкою соціальних мереж, і постійно експериментує з різноманітними образами. Славію можна побачити, як у більш романтичному стилі, так і брутальному.

Який образ більше пасує колишній дружині Дзідзьо

Так, Ярослава обожнює спідниці, обтягуючий одяг, а також часто демонструє підписникам розкішну фігуру. Тож на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram безліч кадрів у купальниках, лосинах, тощо.

Варто відзначити, що раніше чоловік забороняв Ярославі ставати публічною людиною. Мовляв, у родині має бути лише одна зірка. Михайло не приховував, що не хоче конкурувати зі своєю дружиною, а це означає, що він визнавав її здібності та таланти.

Однак, окрім музичних навичок вона може переплюнути Михайла у плані зовнішніх даних, адже є дуже вродливою та доглянутою жінкою.

Нагадуємо, що Михайло Хома та його дружина Ярослава прийняли рішення розлучитися минулого року. Заява про розрив прозвучала після того, як жінка дала ряд ексклюзивних інтерв’ю, в яких розповіла про стосунки з благовірним і те, чому вона не щаслива в шлюбі.

Дзідзьо вразив правдою про одруження серед війни
Дзідзьо і Славія на весіллі 

Окрім того, що Дзідзьо не давав коханій влаштувати кар’єру та контролював її у цій сфері, він не хотів бути батьком. Тому Ярослава не могла реалізуватися ні як музикант, ні як мати. Втім зараз між молодими людьми стосунки налагодилися, і ба більше, Михайло навіть допомагає колишній.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини