27-річна Аліна Гросу показала чарівного малюка та зізналася про поповнення в родині: в сім’ї народився хлопчик

Знаменита українська співачка Аліна Гросу поставила на паузу публічність своїх стосунків з Романом Полянським. Після повномасштабного вторгнення російської федерації на території України зірка прийняла рішення не ділитися спільними кадрами та відео з актором, адже він є громадянином росії.

Аліна Гросу показала дитину в день її народження
Аліна Гросу показала чарівного малюка та зізналася про поповнення в її родині

Важливим фактом залишається те, що не дивлячись на перебування у тіні, Роман продовжує знаходитися поруч з коханою. Полянський повністю прийняв сторону України і готовий всіляко допомагати.

Аліна Гросу показала чарівного малюка та зізналася про поповнення в її родині

І хоча уродини вельми складний період, адже вони відкрили свої двері для переселенців і регулярно жертвують гроші на благодійність, а тим часом заробляти можливості немає, нещодавно Аліна Гросу змогла потішити своїх підписників. Дівчина оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію з маленьким хлопчиком, якому приблизно рік.

Аліна Гросу показала чарівного малюка та зізналася про поповнення в її родині

З’ясувалося, що дитина на кадрі — близький родич співачки. Зірка привітала свою невістку з днем народження та побажала їй багато дітей. Тож дитина на знімку виявилася племінником артистки.

Варто відмітити, що до війни артистка активно обговорювала імовірність народження в них з Романом спільних дітей. Пара планувала і весілля, і поповнення в родині, і придбання власного будинку. Звісно, у складні часи Аліна не хоче дратувати своїх співвітчизників і взагалі не говорить про плани на майбутнє. Здебільшого співачка ділиться лише новинами про свою кар’єру або про війну.

Популярне зараз

Схожі новини