Дочка Олени Мозгової, яка народилася не від Пономарьова та Аксельрода показала свого справжнього батька (ФОТО)

Старша дочка знаменитої української продюсерки Олени Мозгової сколихнула мережу публічним зверненням до свого батька. Всі деталі в нашій статті.

Коли дочка знаменитого українського композитора Миколи Мозгового та починаючий співак Олександр Пономарьов зійшлися, у дівчини вже була донька від іншого чоловіка. Олена Мозгова виховувала донечку Зою, яку виконавець прийняв як свою.

Дочка Олени Мозгової показала свого справжнього батька. Олександр Пономарьов з дочкою Женею

Не дивлячись на той факт, що пара так і не одружилася офіційно, співак ніколи не відокремлював дівчинку від їхньої спільної з Оленою спадкоємиці Жені.

Дочка Олени Мозгової показала свого справжнього батька

Зараз обидві дівчини досить дорослі, однак Олександра Пономарьова можна вважати багатодітним батьком, адже виховав він трьох прекрасних дітей.

Як нещодавно з’ясувалося, спадкоємиця Олени Мозгової так само ставиться до свого першого вітчима, як і він до неї. Саме Олександра Пономарьова Зоя називає своїм татом. Нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram привітання для батька з днем народження і вразила неймовірно ніжним та люблячим ставленням до чоловіка.

Дочка Олени Мозгової показала свого справжнього батька

Дівчина навіть додала архівний кадр, на якому вона зовсім маленька сидить на руках у батька, а поруч з ними покійний дідусь — Микола Мозговий.

Варто відмітити, що  Понамарьову дійсно вдалося налагодити дуже міцний зв’язок зі своїми дітьми. Наприклад, коли Олена та Олександр розійшлися, то їхня донька Женя принципово захотіла залишитися з батьком. Але згодом батько почав налагоджувати особисте життя, її мама дуже чекала на неї вдома і все стало на свої місця. Зараз Олександр живе разом зі своєю цивільною дружиною, а Олена виховує спільну доньку з Девідом Аксельродом.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини