Пугачова розтопила серця зізнанням в почуттях до Галкіна, який гучно підтримав Україну: “Не хвилюйся, коханий”

Відома російська співачка Алла Пугачова сколихнула мережу раптовим проявом почуттів до свого чоловіка Максима Галкіна, чого легенда естради майже ніколи собі не дозволяє.

Легенда російської естради, радянська суперзірка та Примадонна Алла Пугачова після 24 лютого була вимушена разом з чоловіком Максимом Галкіним та дітьми покинути село Грязі та свій розкішний замок. Родина рушила до Ізраїлю, де перебувала декілька місяців. А зараз активно з’являються новини про те, що зірки емігрують до Сполучених Штатів Америки.

Усе сталося через тверду позицію Максима Галкіна проти війни в Україні. Розуміючи, що він стане жертвою репресій, гуморист одразу ж забрав родину та знайшов прихисток там, де йому за його небажання підтримувати владу нічого не буде.

Алла Пугачова розтопила серця зізнанням в почуттях до Максима Галкіна

Увесь цей час Алла Борисівна мовчала, хоча комік одразу дав зрозуміти, що його дружина повністю підтримує його думку. Але нещодавно Пугачова зробила дещо незвичне і підтримала артиста публічно.

Зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео, на якому крокує разом з Гаррі та Лізою. У дописі до ролику вона дає зрозуміти благовірному, що дуже на нього чекає, а також просить його не хвилюватися.

Пугачова розтопила серця зізнанням в почуттях до Галкіна

Судячи з усього, гуморист дуже важко переживає усе, що відбувається. Публічна підтримка від його дружини – явище неймовірне рідке та видовищне, адже Пугачова ніколи не дозволяє собі виносити особисте на публіку.

Нагадаємо, що Максим Галкін відмовився ділитися контентом у період, поки російська федерація продовжує військову агресію проти України, а частину грошей зароблених на концертах в Ізраїлі пожертвував Україні.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини