Максим Галкін показав фото з Аллою Пугачовою 20-річної давнини та зізнався, чи є у шлюбі іскра пристрасті

Шоумен Максим Галкін через 20 років поділився з шанувальниками істинною правдою про свої стосунки з Примадонною. Чи справді юнак покохав 52-річну жінку, дізнайтесь далі у матеріалі.

Ця пара — приклад любові та вірності. Їх відносини пройшли через тернистий шлях засуджень та насмішок. Але справжнє кохання витримає все. Шоумен Максим Галкін та всесвітньо відома співачка Алла Пугачова разом вже 20 років.

Христина Орбакайте, Максим Галкін і Алла Пугачова
Максим Галкін показав фото з Аллою Пугачовою

Як все починалося?

Вперше майбутні закохані зустрілись на фестивалі “Слов’янський базар” у 2001 році. Ще мало кому відомому гумористу тоді було 25 років, а 52-річну Примадонну знали та поважали всі оточуючи. Співачка на той час була одинадцятий рік одружена зі співаком Філіпом Кіркоровим, але їх шлюбні відносини вже тоді тримались “на волосині”, тому поява молодого шоумена жодним чином не посприяла розлученню подружжя.

Закоханий Галкін зробив перший крок та запросив знаменитість та танець. Саме тоді  юнак зрозумів, що більше не на секунду не хотів би відпускати руку коханої. До 2008 року пара не підтверджувала свої стосунки, а офіційно побралися у 2011, через десять років з моменту знайомства.

Максим Галкін показав фото з Аллою Пугачовою

В одному з інтерв’ю ведучий розповів, що дружина зовсім не має недоліків та ідеально його доповнює.

“Мене в ній не дратує нічого. Тим більше через роки буває, що люди втомлюються один від одного. У мене все навпаки.  Просто вона – моя людина. З нею я зрозумів найбанальнішу, тривіальнішу істину, що люди поділені на половини. Я знайшов свою половину. Ну, не збіглися за віком. Але половина все одно половина.  Мені подобається все: як вона дивиться, сидить, співає, мовчить, як вона думає, як готує. І дещо ще, про що не заведено говорити”, — поділився артист.

У своєму інстаграмі Максим показав чорно-біле фото двадцятирічної давнини, яке було зроблене латвійським фотографом. На світлині можна побачити ще зовсім юного красеня, але Пугачова вже впевнено тримається за його спиною, як за камінною стіною.

Нагадаємо, що зіркове подружжя має двох спільних дітей, яких у 2013 році народила сурогатна мати. Більше про пару у відео:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини