Чоловік Руслани Писанки повернувся в Україну і показав, хто на нього чекав: маля більше не побачить акторку

Чоловік покійної та всіма улюбленої Руслани Писанки повернувся до України та вразив мережу кадром з улюбленцем, який чекав на пару вдома. Усі деталі в статті.

Чоловік покійної акторки Руслани Писанки Ігор Ісаков повернувся до України. Чоловік ще досить тривалий час перебував у Німеччині після смерті своєї коханої, адже мав пройти через бюрократію в країні та влаштувати прощання для усіх бажаючих зі своєю дружиною.

Руслана Писанка після знепритомнення на сцені

Варто відзначити, що не дивлячись на той факт, що церемонія пройшла у німецькій церкві, Ігор привіз Руслану в Україну, де вона буде кремована та похована в рідній землі.

Чоловік Руслани Писанки показав кота акторки, який чекав їх вдома

Зараз вдівцю дуже непросто. У пари не було дітей, але насправді на чоловіка дехто чекав вдома. Мова йде про улюбленця пари — пухнастого кота, який з нетерпінням очікував на приїзд своїх хазяїв.

Чоловік Руслани Писанки показав кота акторки, який чекав їх вдома

Ісаков оприлюднив спільну фотографію з котом на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook та розчулив мережу дописом.

“Кіт, на який чекав. Він неймовірний… Наш Хатіко”, – зазначив він у підписі до фото.

Варто відзначити, що на фотографії Ісаков виглядає дуже засмученим та розгубленим. Втрата Руслани усім далася нелегко, але важко уявити, через що проходить її чоловік.

Нагадуємо, що новина про смерть Руслани Писанки застала українську спільноту зненацька. Після того, як зірка втратила свідомість на сцені та зламала ногу, новин від неї майже не було.

Але нещодавно її чоловік Ігор зізнався, що після цього інциденту стало відомо про діагноз акторки — рак. Він також розповів, що його форма була надто агресивна, але зірка продовжувала боротися до останнього, а перед смертю виглядала дуже добре. Здавалося, що їй полегшало.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.