Олег Винник більше не повернеться до України? Головний вовк готувався до життя у Німеччині: “Можете не чекати”

Найулюбленіший співак всієї жіночої половини раптово зник з очей шанувальниць, не залишивши жодної звістки. Де насправді знаходиться артист та чому не показує себе публічно?

Головний вовк країни вже давно не з’являється у медійному просторі та соціальних мережах. Фанатів однозначно бентежить, що у такий важкий для всієї країни час їх улюбленець просто зник, нічого не пояснивши. Деякі артистки навпаки, голосно заявляють про себе, влаштовуючи благодійні концерти та збирають кошти для потреби України. Але Олег Винник продовжував приховуватись від будь-яких публічних виходів у світ та довго тримав у таємниці причину свого раптового зникнення.

Олег Винник чесно відповів, навіщо їздив у Берлін
Олег Винник більше не повернеться до України?

Цікаво, що його бек-вокалістка та гадана дружина Таїсія Сватко підтримує цю секретність та не розповідає жодних подробиць.

Де зараз Олег Винник?

Свій останній концерт співак дав ще наприкінці минулої осені, а в деяких містах взагалі прихильники не дочекалися знаменитість. Виконавець скасував декілька виступів посилаюсь тим, що захворів на ларингіт та не може співати.

Олег Винник більше не вийде на українську сцену? Оля Полякова видала секрет повелителя вовчиць
Олег Винник більше не повернеться до України?

Чутки стосовно місцеперебування були різні, через що колеги та шанувальники Олега Винника розділилися на два табори. Поки одні звинувачували зірку у втечі з країни, коли розпочалися бойові дії, та зраді, інші були готові до останнього захищати свого повелителя вовчиць та переконувати інших, що тільки з поважних причин співак міг так вчинити.

І причина справді є, як згодом стало відомо, знаменитість перебуває на лікуванні у Німеччині, що підтвердили адвокати артиста. В інтернет прослизнула фотографія, де видно, як Олег Винник постарів, посивів та схуд. Тож ймовірно, що ситуація зі здоров’ям виконавця куди серйозніша ніж просто хворе горло.

Олег Винник більше не повернеться до України?

Своєю чергою зірка не зник без вістей та інколи давав про себе знати у своєму інстаграмі, привітавши підписників зі святом Великодня. Але примітно, що це була остання публікація на сторінці артиста і нових ознак життя не було.

Припускається, що співак обрав саме Німеччину, тому що там він має власну квартиру, працював там з молодих років та подейкують, що в цій країні проживає та навчається рідний син Олега Винника. Про хлопця відомо небагато: його ім’я Юліан Винник, йому 17 років та він професійно займається плаванням.

Юліан Винник

Сам артист же жодного разу не зізнався, що цей юнак дійсно його син, але варто погодитись, що збігів занадто багато. Цікаво, що саме у цю країну поїхав Головний вовк країни у молодості на заробітки та відвідував ще не раз, після здобуття популярності. Більше про життя цієї зірки дізнайтеся у відео “Одна Минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини