Стало відомо, де та коли попрощаються з Русланою Писанкою в Україні: покійну відспівуватимуть разом з мамою

Стало відомо, коли та де легендарну українську акторку та телеведучу Руслану Писанку поховають. Чоловік покійної розповів про церемонію прощання.

Незадовго до смерті знаменитої української акторки та телеведучої Руслани Писанки стало відомо про смерть її матері. Аудиторія впевнена, що волю зірки зламала саме новина про кончина найріднішої людини. Втім, так склалося, що в останній путь цих двох прекрасних жінок проводжатимуть разом.

Чоловік Руслани Писанки назвав дату і місце похорону акторки

56-річна Руслана Писанка розповіла, на який відчайдушний крок довелося піти, аби вийти заміж
Чоловік Руслани Писанки назвав дату і місце похорону акторки

Як відомо, Руслана покинула цей світ у німецькій лікарні. Саме там вона останні півроку лікувалася від агресивної форми раку. Перед смертю телеведучій навіть полегшало, але вночі вона раптово пішла. Її чоловік Ігор Ісаков тривалий час не міг влаштувати церемонію прощання в Німеччині через бюрократичні складнощі.

Не менш складною була і транспортація акторки до України. Та врешті-решт, Ігорю все вдалося, і тепер колеги, друзі та родичі артистки зможуть попрощатися з нею та її матір’ю. Про це Ісаков повідомив на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook.

Прощання із Писанкою відбудеться 21 серпня о 9 ранку у Києві у Спасо-Преображенському соборі за адресою вул. Маршала Конєва, 3а.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні життя
Чоловік Руслани Писанки назвав дату і місце похорону акторки

Нагадуємо, що Руслана Писанка дізналася про свій діагноз після знепритомнення на виставі. Зірка зламала ногу під час падіння, але не здогадувалася на те, що її очікує надалі. Збільшисть у своїх колег та друзів Руслана навмисне підтримувала зв’язку. Сторонні люди не мали ніякої гадки про те, через що проходить акторка. Тим часом її матір знаходилась в Україні і також боролися за життя з раком. На превеликий жаль, втрата матері для акторки стала занадто великим ударом, до якого вона не була готова.

Схожі статті