П’ятниця, 5 Березня, 2021

Лілія Ребрик показала фото дорослої доньки і подарувала ніжність

Ведуча показала сповнене ніжності фото.

Відома українська телеведуча та акторка театру і кіно Лілія Ребрик любить ділитися з прихильниками світлинами з особистого життя. Зірка любить показувати і розказувати чим живе зіркова родина. Тож за старою доброю традицією вона показала кілька родинних знімків.

На першому знімку з серії телеведуча зі своїм чоловіком, хореографом Андрієм Диким, сидять в автівці. На другому знімки зіркова пара вже виходить з виборчої дільниці. Помітно, що у Андрія Дикого проста чорна маска, а от у Лілії – кольорова і дуже жіноча. Ручки для голосування пара теж обрала відповідні: блакитну – для чоловіка і рожеву – для дружини.

Під серією фото зірка екрану написала про виконання громадянського обов’язку.

View this post on Instagram

Сьогодні просто неділя настанов якась! ❗️не забудьте перевести годинники! ❗️не забудьте проголосувати! Тільки візьміть свою особисту ручку, вдягніть маску і тримайте дистанцію! І дітей з собою не беріть. Так радять у МОЗ, а хто ми такі, аби не дослухатися до їх порад 🤣? Від мене порада – проголосуйте, підіть потім погуляйте, хто знає скільки ще триватиме така тепла осінь? У мені взагалі ще з дитинства спогади про вибори як про якесь свято! Шкода, що серед переліку партій так і не знайшла партію «За літо» 🤣🤣, яку створила (до речі, голосуйте за неї на сторінці @ranok_ua . А вже завтра, на каналі Україна чекайте результати) А як ваша неділя? #ліліяребрик #лилияребрик #місцевівибори #дикамімейка

A post shared by Лілія Ребрик (@liliia.rebrik) on

Під знімком прихильники зіркової пари поділилися своїми планами на вихідний і розповіли як провели виборчу неділю. Вони зазначили, що пара щаслива, а у Андрія Дикого горять очі поруч з зірковою дружиною.

Згодом акторка театру і кіно виклала не менш ніжне і зворушливе фото зі старшою донькою Діаною. Обидві у білих курточках-шубках, джинсах і кросівках. На Діані ще одягнена фіолетова шапочка. позували дівчата на тлі осінніх дерев.

Лілія обіймає доньку і посміхається. Під знімком вона зазначила, що не вірить у те, що її маленька дівчинка вже доросла.

Прихильники засипали красунечок коментарями. Багатьом теж не віриться як швидко пролетів час. Вони пригадали, що ще недавно лілія Ребрик стояла на сцені вагітна, а тепер поруч з нею така доросла маленька дівчинка. Діані теж наробили компліментів і зауважили, що донечка красуня і дуже розвинена дитина.

На всіх знімках є одна незмінна річ, а саме дуже тепла і сонячна помішка ведучої.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини