Четвер, 4 Березня, 2021

Сніжана Бабкіна більше не плаче: співак показав, що потішило дружину

Популярний співак Сергій Бабкін поділився щасливим фото коханої дружини.

Відомий український співак Сергій Бабкін показав світлину радісної дружини Сніжани. Жінка посміхається, тримаючи в руках охапку великих лісових грибів.

Фото з тихого полювання співак запостив на своїй сторінці в Instagram.

На ньому втішена Сніжана позує в білому светрі, чорній шапочці і рукавичках, і без жодного граму макіяжу на обличчі. Свій пост Сергій доповнив роздумами про те, як краще зривати гриби: зрізати ножиком, чи викручувати. Співак написав, що різні люди мають різну думку з цього приводу, але головне – не пошкодити грибницю, тоді гриби будуть мати шанси вирости знову. Тож артист впевнений, що гриби можна як зривати, так і викручувати, жоден із цих способів не завдає їм шкоди.

View this post on Instagram

Всем грибникам Привет!👋🏻 Актуальный Вопрос- Срезать гриб или Выкручивать❓❓❓ Наши родители нас учили грибы аккуратно срезать ножиком. Несколько лет назад мы посмотрели довольно много лекций на эту тему! Практически везде говорят о том, что маслята и белые лучше выкручивать‼️ Наше наблюдение👇🏻 Срезаешь гриб, ножка гниёт, вокруг лезут новенькие. Не нашёл гриб, он тоже гниёт. Выкручиваешь гриб, на этом месте лезут много новеньких. Грибницу мы не травмируем ни при каких действиях. Грибница находится глубоко в почве. Это как айсберг в океане. Мы видим только верхушку. То есть, чтобы нанести вред грибнице, нам нужно очень глубоко перекопать всю почву, или вырубить деревья!! Так что, срезать вы будете гриб или выкручивать- решать вам! Главное-получите максимальное удовольствие от процесса и зарядитесь волшебной энергией леса! p.s. И желательно не вступать в споры на эту тему, не изучив её со всех сторон😉 Удачной всем Грибной Охоты❤️ #сергейбабкин #снежанабабкина #грибники #грибнаяохота #лес #счастье #моямедитация

A post shared by Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official) on

Схоже, зіркова пара захопилася грибним полювання, це приносить їм релакс і задоволення. Так, в середу артист похвалився світлиною з трьома відрами і одним кошиком грибів. Він написав, що вдалося зібрати більше 5 кілограмів грибів, білих і маслят. Знайшла стільки грибів пара в лісі на Дніпропетровщині. Сім’я Бабкіних поласувала смаженою картоплею з білими грибами.

«Задоволені на 100%», – написав Бабкін.

Нагадаємо, нещодавно Сніжана виклала на сторінці чоловіка в Instagram відео, на якому вона плаче. Жінку дуже засмутило те, що в неї вкрали її власний акаунт в Instagram, адже Сніжана була відомою блогеркою, вона багато сил, часу і навіть грошей вклала в свій акаунт, і він приносив родині прибуток під час карантину.

Поділіться статтею

Ані Лорак

Ані Лорак на зло Мурату “випадково” засвітила обручку на новому фото: прихильники здивуються новині

Ані Лорак та її розлучення досі є популярною темою серед її прихильників.

Популярне

Останні новини