Вагітна Наталя Могилевська радісно поділилась новиною: “Завдяки війні я знайшла кохання всього життя”

Відома українська співачка Наталя Могилевська на своєму шляху зустрічала багато чоловіків, серед них були і танцюристи, і співаки і бізнесмени. Але з жодним у Могилевської не вдалося побудувати ідеальні стосунки на все життя. Попри невдачі у  відносинах, Могилевська вдячна кожному чоловіку, який приходив у її життя і навчив жити по-різному та допоміг їй більше дізнатися себе.

Н
Наталя Могилевська задарована квітами від коханого

Могилевська завжди була під прицілом, співачці приписували безліч романів, з молодими артистами талант-шоу, як наприклад Макс Барських та Влад Дарвін. З відомими чоловіками як Ектор Хіменес-Браво, або зірку танцполу Влада Яму. Але як було насправді, Наталя майже ніколи не розповідала, навпаки підігрівала чутки про свої романи та популярність серед чоловіків різної вікової категорії.

Співачка ніколи не соромилась розказувати про нових чоловіків, натомість про останнє кохання Наталя поки замовчує. Розкриває поки що лише маленький шматочок знайомства та свого щастя, але інтригує та обіцяє розповісти історію нового кохання після того, як завершиться війна в Україні.

Н
Наталя Могилевська випромінює щастя, подароване новим коханням

Наталя зустріла своє нове кохання в перші дні повномасштабної війни і вони продовжують будувати стосунки,які роблять Могилевську щасливою. Ніяких імен та подробиць Наталя поки не розкриває, але відомо, що обранець співачки довго жив за кордоном, а саме в Америці та повернувся в Україну. Також відомо, що загадковий чоловік не є військовим та старше від Наталі.

На всі концерти коханий їздить разом з Наталею, підтримує та оберігає її і майже завжди знаходиться поруч. І допоміг безпечно відправити вагітну сестру Могилевської за кордон. Наталя каже, що з цим чоловіком їй не страшна навіть смерть.

Схожі новини