“Тут мешкаю, змусили”: Наталія Островська вийшла на зв’язок зі Сполучених Штатів і пояснила чому зникла з ТСН

Знаменита українська телеведуча Наталія Островська вийшла на зв'язок з-за кордону та розповіла, чому опинилася далеко від України. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Відома українська красуня, яка рівно рік тому приєдналася до команди програми новин ТСН Наталія Островська не так давно зникла з ефірів. Виявляється, це пояснюється дуже просто. Знаменитість на даний момент не знаходиться на території України.

Наталія Островська з ТСН зізналася, що покинула Україну

Так, нещодавно тележурналістка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram декілька кадрів, які були зроблені в Сполучених Штатах Америки та розповіла про те, що зараз знаходиться за кордоном. Причину її поїздки вона не розкрила. Аудиторія поділилася на два табори: одні вважають, що справа у відрядженні, інші ж вбачають у цьому відпочинок.

Наталія Островська з ТСН зізналася, що покинула Україну

Але на робочу поїздку це дійсно не схоже, адже судячи з усього, Наталя має вельми багато часу на себе, заняття спортом та огляд місцевих пейзажів. Принаймні, таке враження складається з її сторіз.

Шанувальники телеведучої вже активно повідомляють їй про те, що дуже скучили за нею. Островська побила рекорд, як журналістка, адже полюбилася своїм глядачам з перших хвилин.

Наталія Островська з ТСН зізналася, що покинула Україну

Певну роль у цьому явище зіграла зовнішність дівчини, а не тільки її професіоналізм. Справа в тому, що Наталія має прекрасні дані, одягається у неймовірні костюми і в цілому виглядає дуже аристократично.

Поведінка зірки поза камерами також вражає. Наталія дотримується робочої етики, завжди чемно спілкується зі своїми шанувальниками і навіть хейтерів ставить на місце дуже етично. Тож немає сумнівів, що народну любов вона дійсно заслужила.

Нагадуємо, що після 24 лютого Наталія була однією з тих журналістів, які поїхали на роботу і виконували її, не дивлячись на тривоги та бомбардування Києва.

Схожі статті

Нові обличчя Олега Винника та його дружини Таюне вразили публіку: на філери ще грошів вистачає

52-річний Олег Винник разом із своєю 51-річною дружиною Таїсією Сватко змінилися до невпізнанності. Як зараз виглядають артисти, які мешкають у Німеччині? З'явилися свіжі фотографії.

Їм її на сніданок, обід і вечерю: 3 сорти смачної картоплі, без яких мій город – не город

Якісний продукт — основа будь-якої смачної страви. Саме тому господині бажають вирощувати лише найкращі овочі, з якими буде легко, просто, і корисно.

Скільки пісень насправді вже присвятив Віктор Павлік своїй молодшій на 29 років дружині

Вже понад 6 років молода дружина Віктора Павліика - Катерина Репяхова надихає артиста на нові романтичні пісні про кохання. Скільки композицій музикант уже присвятив своїй четвертій дружині?

Ви не повірите, але це вже не маленькі хлопчики: як виглядають 16-річні сини Кароль та Кухар

Зіркові мами - балерина Катерина Кухар та співачка Тіна Кароль приголомшили фотографіями своїх дорослих синів. Хлопчики кардинально змінилися та стали справжніми красенями.

Не тільки 2 покоївки та кухар: хто ще допомогає Камалії у її розкішному золотому палаці

Найбагатша співачка України розповіла, що окрім 2 покоївок на зміні та постійного кухаря, у її розкішному особняку працюють ще кілька людей. Хто допомагає Камалії справлятися з господарством?

Де зараз перший переможець “Х-фактору”? Куди зник підопічний Йолки, яка згодом зрадила Україну

Куди подівся переможець першого сезону "Х-Фактор" Олексій Кузнєцов? Чи виїхав він із України і як склалася його доля після популярного телешоу? Подробиці читайте у матеріалі.