Соломія Вітвіцька взяла приклад з Лідії Таран, покинула студію ТСН та виїхала з України: “Хочу у відпустку”

Соломія Вітвіцька вела боротьбу на двох фронтах, на інформаційному та волонтерському. З першого ж дня російського вторгнення Соломія не відволікалася від потоку жахливих новин, як і її колеги. Зараз телеведучій випала можливість поїхати за кордон та хоча б трішки відволіктись від того, що відбувається в Україні, а також, від потоку новин. Але Вітвіцька не поїхала на омріяний відпочинок. Соломія відправилась у Польщу, у місто Гданськ і це суто робоча поїздка.

С
Соломія Вітвіцька відправилась за кордон

Саме у Гданську буде проводитись благодійний проєкт “Українська пісня”, ведучою якого буде саме Вітвіцька. Тому відпочити зірці 1+1 знову не вдасться, але вона зробила чергову благодійну справу, яка прискорить перемогу України, а також інші країни змогли більше дізнатися про Українську творчість та пісні. Проте, це гарна можливість бути за кордоном, а Соломія зізналась, що таких поїздок їй дуже не вистачає і вона дуже за таким туристичним настроєм сумує.

С
Соломі Вітвіцька гуляє по вулицям Польщі

Зрештою Соломії вдалося трішки прогулятися містом та насолодитися тишею і красою. телеведуча виділила собі час перед початком благодійного концерту і пішла на самоті прогулятися вуличками міста, щоб роздивитися їх на власні очі, до того ж з погодою їй пощастило, тому що яскраво світило сонечко. А вже перед камерою Соломія надягла сонцезахисні окуляри та вийшла в білосніжній куртці. Цей образ в соціальній мережі подарував Соломії багато компліментів. І саме після прогулянки, Вітвіцька і заявила, що вона дуже хоче у відпустку, але ще більше, телеведуча хоче перемоги.

Схожі новини