Руслана Лижичко досягла бажаного та покинула Україну: тепер як Влад Яма демонструє свої таланти у США

Руслана Лижичко певний проміжок часу перебуває за кордоном, а саме у США, до речі, там же з самого початку живе і Влад Яма з дружиною, тож слідом за танцюристом і Руслана поїхала підкорювати Америку.

Майже весь час від початку повномасштабної війни в Україні, Руслана перебувала тут, виступала для військових, вела боротьбу на інформаційному фронті і звичайно ж на творчому. Зірка виїжджала з України тільки заради того, щоб відступити на благодійних концертах, або піти на мітинги, які збирають велику кількість людей в кожній Європейській країні та допомагають досягати того, зо необхідно Україні прямо зараз. Співачка активно бере участь в таких мітингах та сама закликає збиратися і відстоювати право України на допомогу всього світу.

Руслана в цьому місяці виступала на українських благодійних концертах, а нещодавно поїхала підкоряти США, напевно в Україні досягла всього, чого бажала. Таким чином Руслана активно намагається досягти бажаних цілей в Америці. Разом з американськими та українськими представницями, артистка вирушила в Американський конгрес аби отримати все необхідне озброєння для України. До того ж Руслана налаштована дуже серйозно: “Ми зараз зайдемо у потрібний кабінет і не вийдемо звідти без усього, що нам треба. Я не жартую” – заявила на відео співачка.

А от що з того вийшло, поки Руслана не розповіла, натомість у новому пості в instagram закликала українців активізуватися заради зустрічі з американськими конгресменами та просити їх про допомогу та про забезпечення Україну зброєю та про допомогу у розслідуванні російських злочинів, яких вже

Схожі статті

Спробувала додати сміливий італійський акцент в улюблені всіма фаршировані яйця: це 10 з 10

Спробувала додати італійський акцент до фаршированих яєць. Ділюся тут простим рецептом із доступних інгредієнтів, який зробить закуску ароматнішою та смачнішою.

Ви точно цього не знали: 3 українські артисти, які мають іноземне коріння

Українська сцена давно стала мультикультурною, і чимало відомих артистів мають змішане походження, але мають сильну любов до України і створюють її культуру.

Кропива – зелене “золото” городу: вам дуже пощастило, якщо вона росте у вас на ділянці

Кропива – "зелене" добриво для городу, яке покращує стан ґрунту та є цінним, екологічно чистим та безкоштовним джерелом поживних речовин для ґрунту і городніх рослин.

Тіна Кароль, Огнєвіч і Дорофєєва: справжні імена зірок, які знають не всі

Ці сценічні імена для багатьох фанатів стали такими природними, що дехто навіть не здогадується, що в паспортах зірок записано зовсім інше. Розповідаємо, як справді звати легенд українського шоубізу.

Бур’янів не стане вже на наступний день: виливаю на грядки ось це, щоб приборкати рослинність

Приборкати бур'яни вже на наступний день після того, як вони пішли в ріст – можливо! Вилийте ось це на грядки і небажана рослинність зникне, як її і не бувало. "Сенсація" ділиться рецептом

Був Гудков, став Кацурін, а вона – Дорофєєва: ось чому співачка після заміжжя прізвища не міняє

В 2022 та 2023 році однією з обговорюваних тем в українському шоу-бізнесі стало одруження Надії Дорофєєвої та Міші Кацуріна. Розповідаємо, чому артистка не змінила прізвища після заміжжя.