Як виглядає і чим займається справжній чоловік Людмили Барбір: з Русланом Сенічкіним навіть не зрівняється

Людмила Барбір. Ця яскрава неймовірна ведуча зачарувала всіх харизмою та своєю артистичністю. Вже ніхто і не може уявити, що колись передачі “1+1” були без неї. Як і належить кожній зірці, нею захоплюються мільйони. Проте, своє серце знаменитість вирішила подарувати одному єдиному чоловікові.

За кого вийшла заміж Людмила Барбір?

Людмила Барбір розповіла про поповнення в родині
Як виглядає і чим займається справжній чоловік Людмили Барбір

Багато хто “сватає” чарівну брюнетку за колегу по студії, Руслана Сенічкіна. Втім, вже давно відомо, що законний обранець у неї є і свою чудову родину зірка ні на що не проміняє. Звати чоловіка ведучої Ігор. Прізвище Людмила вирішила взяти саме його, аби прославляти на телебаченні.

Сам же пан Барбір до телекамер, на відміну від дружини, не рветься. Він професійно займається східними видами бойових мистецтв. Найбільш улюблений вид спорту — айкідо. До речі, свою милу він також долучає до занять. І успіхи вже є! Спочатку айки-дзюдзюцу вона вивчала заради того, щоб підвищити навички самозахисту, але згодом стала на шлях професійної спортсменки. Виявляється, у Людмили є навіть чорний пояс з дисципліни. Навички дуже були у нагоді для зйомок у кіно, куди запрошують часто знаменитість.

Як виглядає і чим займається справжній чоловік Людмили Барбір

Проте, змагання довелося зірці поставити на паузу, адже робота на телебаченні відбирає дуже багато часу. Втім, це не означає, що напарниця Сенічкіна з головою пішла у зйомки, забувши про власне життя.

До речі, у подружжя є спільний син. Хлопця назвали Тарасом і він вже наслідує своїх батьків у всьому. Також привчає пара дитину до здорового способу життя та спорту. Є також у цієї родини і власна традиція. Виявляється сімейство полюбляє читання і вважає такий ви дозвілля невід’ємним у своїх вечорах.

Нагадаємо, що Людмила Барбір не лише веде телепередачі, а й знімається у рекламі та бере участь у дубляжі фільмів рідною мовою.

Популярне зараз

Схожі новини