Переможець Холостячки Еллерт публічно взяв красуню за руку і крупним планом показав обручку: заручився у США?

Минулого місяця стало відомо про те, що знаменитий український гуморист та автор жартів для “Кварталу 95” Олександр Еллерт емігрував до Сполучених Штатів Америки. Зірка не одразу розповів про те, що збирається затриматися за кордоном, але і цей факт не стримав хвилі хейту, яку йому довелося пережити у стосунках з аудиторією.

Олександр Еллерт публічно крупним планом показав обручку

Олександр Еллерт публічно крупним планом показав обручку

Насправді в Україні зірку окрім любові до Батьківщини вже нічого і не тримало. Минулого року він звільнився зі студії, а спроби відновити стосунки з Ксенією Мішиною раз-у-раз терпіли фіаско.

Півроку тому він допомагав колишній евакуюватися разом з сином з Києва, і провів разом з Ксенією декілька ночей. Втім, рандеву у Буковелі не принесло позитивних результатів, а навпаки лише прискорило повне розірвання стосунків між екс-парою.

А нещодавно Олександр вирішив потішити своїх підписників новими кадрами зі Штатів. Він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіже відео, яке було знято в автомобілі.

Олександр Еллерт публічно крупним планом показав обручку

Зокрема у кадр потрапила дівчина, яка сиділа на задньому сидінні, імовірно подруга, або дружина товариша зірки. Дівчину чекали з манікюру, тому коли вона опинилася в салоні авто, Олександр попросив її показати, за що вона заплатила такі шалені гроші. Так, послуга коштувала 70 доларів. Тобто, декілька тисяч гривень.

Він ніжно взяв її за руку та крупним планом показав не тільки коштовний манікюр, але і золоту обручку на безіменному пальці красуні. Тож фанати Олександра Еллерта та Ксенії Мішиної можуть видихнути, адже холостяк поки що не планує зв’язувати своє життя з іншою жінкою, і хто знає, може його стосункам з Ксенією випаде ще один шанс?

Схожі новини