Зірка “Кварталу 95” Олена Кравець вразила яскравим перевтіленням: з “хлопчика” у розкішну леді (ФОТО)

Відома українська гумористка Олена Кравець знову сколихнула мережу кардинальними змінами у зовнішності. Однак в цей раз артистка відростила волосся.

Тривалий час Олена Кравець не зраджувала своєму стилю, і не змінювалася впродовж тривалої телевізійної кар’єри. Втім, після виходу зі студії “Квартал 95”, зірка дозволила собі експерименти з зовнішністю.

Олена Кравець вразила яскравим перевтіленням

Олена Кравець показала старшу доньку
Олена Кравець вразила яскравим перевтіленням

Так, рік тому фанати Олени вперше побачили її з ультракоротким боб-каре. А вже згодом Кравець підстриглася ще коротше, під хлопчика.

Після початку повномасштабної війни на території України акторка показувала себе нечасто. Тож пройшов вельми великий відрізок часу, за який зовнішність зірки зазнала змін. Зокрема фанати гумористки нещодавно з’ясували, що Олена знову може похизуватися довжиною свого розкішного волосся.

Зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нову фотографію, на якій постала з шевелюрою “по плечі” та чубом.

Олена Кравець вразила яскравим перевтіленням

Також зазнав змін і колір волосся Олени, який став набагато пізніше та структурованим. Де-не-де виділяються дуже темні пасма. Але варто відмітити, що новий колір дуже пасує зірці і робить її вигляд максимально натуральним.

У кадрі акторка обіймається з дітьми. Можна помітити і деякі зміни у стилі артистки: для виходу в світ вона обрала бежевий капелюх, шкіряну куртку та теплу жилетку. Судячи з усього, Олена вирішила змінити звички і в макіяжі, адже нанесла доволі темну помаду.

Новий образ Олени Кравець прийшовся до смаку більшості її шанувальників, які почали буквально засипати кумира компліментами в коментарях. За експериментами Олени на даний момент слідкує десятки тисяч українок, тому не дивно, якщо вона поповнить ряди українських законодавців моди.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини