Володимир Остапчук святкує день народження, але так і не дочекався привітання від дружини: конфлікт затягнувся

Відомий український шоумен та телеведучий Володимир Остапчук завжди стає причиною якогось конфлікту, який розростається до всеукраїнських масштабів, можливо це такий спосіб зробити свою особистість більш медійною, а можливо Володимир просто має складний характер та через це й потрапляє у скандали.

Також велику частину проблем з Остапчуком виникає у жінок, Так, попри те, що він дуже позитивний та вміє піклуватися і кохати, у шлюбах його також переслідують скандали та розставання. Скандал з першою дружиною Оленою Войченко не вщух досі, хоча чоловік вже одружений 2 роки на іншій обраниці. А його колишня Олена продовжує конфліктувати, не даючи Володимиру бачити дітей, через що той в свою чергу викриває деякі неприємні подробиці про родичів Войченко.

Фото з весілля Христини та Володимира
Фото з весілля Христини та Володимира

Два роки тому Остапчук зіграв красиве весілля з нотаріусом Христиною Горняк. Весь цей час, пара демонструвала теплі, родинні відносини, в яких вони завжди були на одній хвилі. І Христина і Володимир часто ділились сімейним архівом у соціальній мережі instagram. А останнім часом це припинилося і збентежило прихильників пари. До того ж обидва зняли обручки – це вже серйозний знак, що в родини є проблеми.

Дружина Остапчука не привітала його з днем народження
Дружина Остапчука не привітала його з днем народження

Про негаразди між Остапчуком та Христиною заговорив Слава Дьомін та підтвердив, що пара переживає кризу, але до розлучення поки не дійшло. Але, як можна побачити в instagram, що навіть у день народження чоловіка, Христина не виклала жодного фото чи відео-привітання з цієї нагоди. Невже все настільки погано, що Горняк, навіть не хоче вітати Володимира з особистим святом.

Схожі новини