“Для неї це стрес”: Лобода розповіла про стан дочки під час війни та про допомогу українцям

Світлана Лобода після хейту колег та українців записала сльозливе відео, в якому зазначила, що вона просто тривалий час не могла зібрати себе та свої емоції до купи. І Ніби-то саме через це зірка не коментувала російське вторгнення. Проте таке відеозвернення не надто вразило народ. А навпаки її сльози назвали “крокодилячими” та звинуватили у тому, що акторка з неї ніяка.

Але, здається, у співачки таки прокинулись українське коріння і вона вирішила зайти з іншого боку та організувала спеціальне місце психологічної допомоги під назвою “LOBODA Help Center”. Але сталося це через три місяці від початку воєнного вторгнення росії. Світлана зібрала команду психологів та психотерапевтів, які допомагають постраждалим від війни українцям.

“Допомога нашої великої команди була і продовжує бути різною: як матеріальною, так і психологічною” – розповідає співачка.

Слід зазначити, що центр Лободи дійсно зробив багато роботи, за 4 місяці його існування було проведено більше ніж 17 тисяч консультацій, 500 з яких, допомогли повністю відновитися та оговтатися від пережитого. Всі консультації проходять в онлайн режимі й іноді з участю співачки, яка також в свою чергу підтримує постраждалих.

Також Лобода поскаржилась на стан своєї доньки під час війни:” це стрес для неї”. Річ в тому,т   що дочка Світлани знаходиться за кордоном, де для неї все нове та невідоме і для дівчини це виявилось дуже складним. Її адаптація проходила дуже важко з психологічної сторони.

Лобода поскаржилась на стан доньки під час війни
Лобода поскаржилась на стан доньки під час війни

“Моя старша донька долає нові випробування, їй важко – це факт.  Але я вважаю, що тут можуть допомогти лише спокійні розмови і їх повинно бути багато. Та звісно необхідно запастися терпінням – батьки мають змогу достукатися до своєї дитини, особливо, якщо дитина перебуває у підлітковому віці, за допомогою турботи та любові” – поділилася Лобода.

Схожі новини