Чия коханка Лілія Ребрик? На ведучу кинув оком найталановитіший митець: не Єгор Крутоголов (ФОТО)

Лілія Ребрик — популярна зірка сучасного телебачення, яка має нестандартну історію кохання. Зірку доволі часто підозрювали у романах та закидали те, що вона нібито увела чужого чоловіка з родини.

Лілія Ребрик надзвичайної вроди і таланту ведуча. Вона зарекомендувала себе ще за молодих років, коли тільки починала яскраву кар’єру. Миловидну ведучу помітили та почали пропонувати і ролі у театрі, і роботу на інших проєктах.

“Танці з зірками” на телеканалі СТБ стали поворотними у долі знаменитості, адже відомо, що саме там у неї склалися справжні стосунки. Там вона зустріла не лише партнера по танцю, а й свою половинку.

Як закрутився роман Андрія Дикого та Лілії Ребрик?

Лілія Ребрик вперше прокоментувала подружню зраду Дикого
Чия коханка Лілія Ребрик

Пара хореографа та ведучої познайомилася під час участі у танцювальному проєкті. Відомо, що до зустрічі з Лілією у чоловіка вже були серйозні стосунки. Саме через це Ребрик і приписали тоді статус коханки свого обранця. До речі, через участь популярної білявки у комедії “Папаньки”, їй також сулили шури-мури з Єгором Крутоголовим, та чутки не підтвердилися.

Втім, як стверджують зірки, Андрій розійшовся дуже цивільно та гідно зі своєю колишньою. Сама ж ведуча ніколи не виправдовувалася за свої почуття, адже знала, що нікого не образила. Крім цього, вона завжди говорила, що чоловіки самі можуть зробити вибір, з ким їм бути.

Буквально перед святом Нового року, у 2011-му пара побралася. Знаменитостям доля подарувала двох чудових донечок. Старшенька вже пробує стати на творчу стежку своїх батьків. Вона активно займається танцями та намагається розвивати акторську майстерність.

Лілія Ребрик нещодавно розповіла, як змінилося її життя після 24.02.2022 року
Чия коханка Лілія Ребрик

Її маленька сестричка — ще зовсім крихітка. Дівчинка справжній пупсик для мами і тата, яку обожнюють просто всі. Фанати знаменитостей ніколи не шкодують лайків.

Нагадаємо, що на початку війни Лілія Ребрик не полишила Україну. Вона перемістилася з дітьми до батьків у Чернівецьку область. Там активно висвітлювала події в державі у своєму Інстаграмі та продовжувала працювати, як журналіст. За першої ж нагоди повернулася до столиці, до рідного дому, який так довго вибудовувала з коханим Андрієм.

Схожі статті