Колишня дружина Дзідзьо Славія ходить на побачення за гроші: “Дівчина, що має досвід 20-річних стосунків”

Відома вітчизняна співачка та колишня дружина Дзідзьо Ярослава Хома, яка виступає під псевдонімом Славія, після 24 лютого активно підтримує українських захисників, а також пропагує ідею українізації. Артистка намагається зробити свій внесок у майбутню перемогу України, тому збирає кошти на благодійних заходах, а також бере участь у різноманітних програмах, які також ставлять за мету фінансову допомогу ЗСУ.

Славія продає побачення з собою на аукціоні

Нещодавно зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повідомлення про те, що вона бере участь у благодійному аукціоні. На продаж Славія виставляє побачення з собою. Скільки буде переможців ні співачка, ні фонд, який влаштував торги не вказали. Усі зароблені кошти будуть витрачені на потреби украінських захисників.

Славія продає побачення з собою на аукціоні

Благодійний фонд “Тихо” назвав цей захід “Побаченням за донат”. До речі, відповідну інформацію можна знайти і на офіційній сторінці організації в соцмережах.

Втім, на бажаючих справити враження на співачку та підкорити її серце може чекати сильне розчарування: в інтерв’ю Аліні Доротюк зірка натякнула, що знаходиться в стосунках. Напередодні 24 лютого Ярослава мала переїхати зі своєї квартири до будинку, де на неї чекав коханий. Втім, довгоочікуваного переїзду не сталося і натомість артистка провела декілька днів разом зі своєю мамою у бомбосховищі. Імені обранця та статус стосунків Славія розкривати не наважилася.

Судячи з усього, зірка хоче упевнитися у серйозності даного роману, перш ніж спілкуватися на цю тему з журналістами. Її колишній чоловік Дзідзьо натякнув, що знаходиться у такій самій ситуації. Артист натякнув на стосунки, але розповідати про них не захотів.

Схожі новини