Як виглядає єдиний син суворої екс-судді “МастерШеф” Тетяни Литвинової, яка поза камерами стає берегинею

Тетяна Литвинова прославилася на всю Україну своїм хистом готувати страви та ефектно їх подавати. Втім, не лише майстерність кулінара приваблює у ній прихильників. Фанати із задоволенням стежать за особистим життям популярної білявки.

Виявляється, суддя “МастерШеф” — не чужа Ользі Мартиновській. Вона є хресною мамою для донечки своєї колеги по студії телеканалу СТБ. Маленька Віра просто обожнює тітку Таню та намагається її копіювати.

М
Як виглядає єдиний син Тетяни Литвинової

Своя дитина у відомої рестораторки також є. Як відомо, зірка була двічі одруженою і у першому шлюбі народила сина. Хлопчику дали красиве старовинне ім’я, Володимир. Він веде непублічне життя та намагається тримати дистанцію від маминих прихильників і її медійності.

Втім, хіба така активна ненька може лишити своїх прихильників в Інстаграмі від представлення найріднішої її людини? Кілька років тому знаменитість опублікувала світлину зі змужнілим сином та змусила всіх без винятку замислитися про те, хто ж цей хлопець, який так ніжно притулився до Тетяни.

Проте, довго мучити фанатів Литвинова не збиралася. Вона одразу зізналася у коментарях, що цей бородатий дядько є її дитиною, що правда вже дуже підрослою. Також повідала шефиня про те, що народила собі карапуза майже одразу після завершення ВНЗ, у 24 роки.

З його ж татом зірка розлучилася у 2008-му році. Довго ходила без пари Тетяна, але згодом зустріла, як їй здавалося, свою справжню половинку. Другого обранця кулінарки звати Ярослав, проте, і цей шлюб не був тривалим. Пара дуже швидко розбіглася. Спільних нащадків у цієї родини не було, тому розірвали союз без зайвих проблем.

Нагадаємо, що Тетяні Литвиновій часто приписували романи під час її участі у проєкті “МастерШеф”, але знаменитість хвалиться, що там мала лише дружні відносини з усіма.

Схожі новини