Як виглядає найбагатша учасниця “МастерШеф” Катя Велика у 42 роки після пологів: “Це я без фільтрів і обробок”

Катя Велика стала яскравою учасницею проєкту “МастерШеф. Битва сезонів”. Глядачів підкорює не лише її кулінарна вправність, а й цікава історія життя. Виявляється, до того як стати улюбленицею мільйонів, вона мріяла про свій бізнес і впевнено йшла до мети з 17-ти років.

Доля подарувала їй другу половинку, справжнє кохання та надійного партнера. Разом з обранцем Катерина активно займається робочими справами та дбає про те, аби статки родини лише збільшувалися, і добробут був у домі.

Як виглядає чоловік Каті Великої
Як виглядає найбагатша учасниця МастерШеф Катя Велика у 42 роки

У 2020-му році на світ у цій сім’ї з’явився маленький чудовий хлопчик, якого назвали на честь татка Андрієм. Прихильники Великої завжди підмічали, що виглядає зірка завжди відмінно, але ось фігурою жінка не так часто хизується. Втім, нещодавно ця популярна брюнетка вирішила показати, як виглядає її талія без фотошопу та фільтрів. Дуже сміливий вийшов кадр в учасниці кулінарного реаліті.

“Це я без фільтрів та обробок, мені 42 роки, я молода матуся. Пропоную сьогодні поговорити: “Чи краса врятує світ”, — написала Катерина у сторіз на своїй сторінці в Інстаграмі.

Як виглядає найбагатша учасниця МастерШеф Катя Велика у 42 роки

Цікаво, що кулінарка — одна з небагатьох зірок українського шоу-бізнесу, хто наважується на пологи після 40-ка років. Багато жінок Європи та Америки вже не бояться народжувати на 5-му десятку, завдяки сучасній медицині. Сама ж Катя розповідала, що мала сумніви стосовно материнства у такому віці, але згодом переосмислила: важливо народити від дійсно гідного чоловіка, з яким буде про що поговорити через 15 років. Тож, відкинувши всі перестороги, забобони і все інше вона вирішила, що ніщо її не зупинить перед омріяним материнством.

Нагадаємо, що Катерина Велика стала фіналісткою 5-го сезону проєкту “МастерШеф” на телеканалі СТБ.

Популярне зараз

Схожі новини