Найгарніший чоловік планети Богдан Юсипчук засвітився з маленькими дітьми: “Кажуть, мені личить”

Вічний український холостяк Богдан Юсипчук ошелешив публіку появою з двома маленькими дітьми, ще й такими, як в найромантичніших історіях, старший хлопчик, молодша дівчинка. Але ким приходяться йому ці діти, можливо самотній чоловік давно не один?

Юсипчука визнали найкрасивішим чоловіком на планеті – це дуже гучне звання, яке треба заслугувати, але незважаючи на це, Богдан досі самотній та насправді мало кого до себе може підпустити. Попри свою популярність чоловік доволі закрита людина, хоча, здавалося б, повинно бути навпаки.

Плітки про романи Богдана завжди ширилися зі швидкістю світу. Достатньо лише з’явитися на якомусь заході з новою дівчиною, навіть якщо вона не є його, а просто знайома, колега чи подруга, то все одно, публіка приймає її за нове кохання Юсипчука.

Б
Бодан Юсипчук показав дітей

Але останнє що змогло сильно здивувати прихильниць холостяка – це фотографія з маленькими дітьми, яку Юсипчук виклав у сторіс instagram та підписав:

“Кажуть, мені личить, не знаю. Побачимо”

Тож, з його коментаря стає зрозуміло, що діти не Богдана, але чиї тоді. Це питання залишається закритим. Проте багатьох вже заспокоює факт відсутності власних дітей у Юсипчука. І справді йому личить роль турботливого батька і це все ще попереду, адже актору лише 34 роки, а для чоловіка це якраз той вік, коли він розуміє, що насправді хоче, родину і дітей чи холостяцьке життя, в якому чоловік почуває себе дуже комфортно.

Певно Юсипчук ще не вирішив, яке життя підходить йому більше. Поки що він зосереджений на кар’єрі та розвитку. Але це може бути просто захисна маска, тому що кожна людина насправді ховає свої потаємні бажання та проблеми, які можуть бути дуже глибоко заховані від очей інших людей. Тому, коли холостяк знайде єдине кохання і захоче дітей, поки що залишається лише при ньому.

Схожі новини