Як виглядає потенційний зять Марічки Падалко і Єгора Соболєва: падчерка ведучої показала неймовірного хлопця

Падчерка знаменитої телеведучої Марічки Падалко показала підписникам, як проводить час з бойфрендом у подорожі. Як виглядає потенційний зять знаменитості та куди вирушили відпочивати юні закохані?

Популярна українська ведуча, Марічка Падалко, вдало поєднує не тільки кар’єру телезірки, а й материнство. Знаменитість має трьох дітей, наймолодшій з яких зараз 12 років. Зірка перебуває у шлюбі з політичним діячем Єгором Соболєвим. Стосунки з Марічкою не перші у житті чоловіка. До одруження з ведучою він вже мав обраницю, від якої виховує доньку, Алісу.

Як виглядає потенційний зять Марічки Падалко

Падалко майже ніколи не розповідала про свою падчерку, та й сама дівчина не намагається стати публічною особою. Навіть у своєму інстаграмі юна леді не часто ділиться особистими світлинами та подробицями того, як та де проводить вільний час. Хоча однолітки дівчини, зазвичай, навпаки намагаються привернути до себе якомога більше уваги, Аліса відрізняється особливою скромністю. Відомо, що донька політика навчалася в Києво-Могилянській академії, але через війну їй довелося виїхати за кордон.

Можливо, що саме там зірковій спадкоємиці вдалося знайти своє кохання. Нещодавно дівчина відчинила таємничу завісу та показала спільну світлину зі своїм хлопцем. Схоже, що молоді люди непогано проводять час саме в Європі, оскільки раніше спільних фотографій на сторінках закоханих не було. Юного кавалера звати Ігнат. Судячи з публікацій в інстаграмі, хлопець захоплюється грою на гітарі, багато займається спортом та подорожує.

Як виглядає потенційний зять Марічки Падалко

На світлинах Аліса та Ігнат виглядають щасливими. Хлопець завжди тендітно та обережно обіймає свою кохану, а дівчина просто світиться від любові, якою її оточив бойфренд. Нещодавно юні закохані опублікували фотографії з подорожі до Німеччини та показали, як весело там відбули дні. Ця парочка відвідала історичні пам’ятки, спробувала знамените німецьке пиво та побалувала себе європейськими смаколиками.

Нагадаємо, що на відміну від Аліси, рідні діти Марічки Падалко з початку війни залишались в Україні.

Схожі статті