47-річна Наталія Могилевська показала округлий живіт за кулісами і ошелешила новиною: “Сказали двійня! Ура!”

Вже понад декілька років Наталія  Могилевська активно обговорює зі своїми шанувальниками імовірність народження в неї дитини. А зокрема, артистка не приховує, що хоче стати матір’ю, але доля не надає їй такої можливості. Якщо раніше зірка заявляла, що не може дозволити собі всиновити дитину через те, що в неї неповна родина, то зараз артистка ніяк не коментує свою позицію щодо такого варіанту.

Під час війни в Україні з’явилося багато сиріт, і Наталія Могилевська відмовилася відповідати, чи готується забрати малюка з дитбудинку. Натомість шанувальники радіють, що співачка знайшла обранця, і хто знає, можливо, знову вийде заміж.

Наталія Могилевська показала округлий живіт за кулісами

Тим часом навколо Наталії активно почали поширюватися чутки щодо її вагітності. Справа в тому, що Могилевська оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео, яке було відзнято за кулісами перед виступом. Фанати одразу ж звернули увагу на округлий живіт Наталії, який вона навіть не намагалася приховувати.

Наталія Могилевська показала округлий живіт за кулісами

У коментарях під публікацією почали сипатися питання, чи дійсно зірка чекає на дитину. Втім, героїня нашої статті як завжди залишила їх без відповіді.

Наталія Могилевська показала округлий живіт

Наталія Могилевська показала округлий живіт за кулісами

Нагадуємо, після початку повномасштабної війни в Україні Наталія потрапила у грандіозний скандал через мовне питання. Згодом стало відомо, що Наталія знайшла своє кохання, поки волонтерила. На даний момент зірка відмовляється розкривати особистість свого коханого, але поділилася сподіваннями, що цей роман розвиватиметься лише у позитивному напрямку.

Популярне зараз

Схожі новини