Ліза Глінська обрізала розкішне волосся і зробила стрижку під їжачка: колишню любов Ярославського не впізнати

Ліза Глінська. Героїня цього матеріалу давно збирає сотні компліментів від фанатів у мережі. Талант і харизма зробили її справжньою зіркою.

Та не лише це приваблювало завжди прихильників. Щирість та відкритість — козирі потенційної обраниці Володимира Ярославського. На своєму сайті майстриня кулінарної справи поділилася світлинами, де показала, як обрізала волосся.

Крім цього зірка розповіла, що за зміни трапилися у її життя. Виявляється доля круто повернула у Лізи у 2007-му році, чим вона і поділилася:

“Я залишила роботу в музичній школі та переїхала до Ялти, де працювала адміністратором у ресторані”

Ліза Глінська обрізала розкішне волосся

Далі всі стежки почали вести Глінську до нової сфери роботи. Переїхавши до Києва, їй доводилося працювати і в магазині, і навчатися на художника-гримера. Здавалося, що кулінарна кар’єра ніколи не прийде у життя зірки. Втім, у 2012-му році вона відважилася піти на кастинг проєкту “МастерШеф”, де і здобула путівку у нове життя.

Ліза Глінська після весілля з іншим повідала, що переживала у цей час
Ліза Глінська обрізала розкішне волосся

Не тільки професію, а й цікаву особисту історію знайшла на телеканалі СТБ Ліза. Завдяки телабаченню вона змогла познайомитися з Володимиром Ярославським. З відомим шефом її будуть неодноразово бачити разом на світських заходах. Всі прихильники навіть не будуть сумніватися, що ця пара дуже скоро оголосить про свої стосунки. Їх неодноразово підозрювали у романі, але зірки так і не наважилися об’єднати свої серця. Натомість, Глінська щасливо вийшла заміж за людину, яку знає багато років, а її колега досі холостякує. Більше того, Вова поїхала геть з України та займається зараз благодійними вечерями разом з Ольгою Мартиновською.

Нагадаємо, що Ліза не тільки проявила себе на телебаченні. Вона активно веде блог в Інстаграмі та ділиться своїми кулінарними секретами у мережі.

Популярне зараз

Схожі новини