Двоповерховий будинок з панорамними вікнами: який дім успадкував чоловік Руслани Писанки після її смерті

Декілька місяців тому Україну сколихнула новина про смерть знаменитої акторки Руслани Писанки. У зірки не було дітей, тому немає спадкоємців, окрім її чоловіка.

Останні роки свого життя легендарна Руслана Писанка провела у компанії свого чоловіка Ігоря Ісакова. У пари так і не з’явилися спільні діти, і померла акторка, не маючи спадкоємців.

Який дім успадкував чоловік Руслани Писанки після її смерті

Втім, шанувальники зірки досі пам’ятають, наскільки щасливою її зробив обранець. Разом з коханим знаменитість посилилася у передмісті у розкішному будинку з панорамними вікнами, великим подвір’ям, двома поверхами і класичним ремонтом.

Який дім успадкував чоловік Руслани Писанки після її смерті

Свій будинок зірка обставила так само, якою бачила і себе — стримано, зі смаком та без жодної претензеозності.

Який дім успадкував чоловік Руслани Писанки після її смерті

Лише два роки тому журналісти програми “Життя відомих людей” мали прекрасну можливість показати своїм глядачам, як же облаштувалася улюблениця мільйонів.

Будинок Руслани Писанки
Який дім успадкував чоловік Руслани Писанки після її смерті

А вже зараз у цьому будинку живе лише овдовілий Ігор Ісаков та їхній спільний пухнастий улюбленець.

Нагадуємо, що про смерть Руслана стало відомо через півроку після початку повномасштабної війни в Україні. Зірка знаходилася разом з чоловіком в Німеччині, де проходила лікування. Виявляється, після втрати свідомості на сцені та перелому ноги зірка дізналася про страшний діагноз — рак. Ба більше, його форма була занадто агресивною. І хоча здавалося, що Руслані стало легше, вночі вона пішла. Незадовго до цієї трагедії в родині сталося ще одне велике нещастя — померла матір акторки, і також від раку.

Ігор Ісаков кремував свою дружину і потім перевіз її до України, де з нею змогли попрощатися усі колеги, друзі та знайомі. Відспівували зірку разом з її матір’ю.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.