Кого і чому недолюблює найбагатша учасниця “МастерШеф. Битва сезонів” Катя Велика: Анжела, Іра, Яна та інш

Катя Велика стала легендою проєкту "МастерШеф" та змогла підняти себе як кухаря на дуже високий рівень, тому жінка має доволі складний характер і трохи зверхнє ставлення до інших учасників.

Катерина Велика це ім’я повністю описує жінку, вона себе поважає і є за що, жінка ставиться до себе з великою любов’ю, але любові до себе від інших не вимагає. Вона знає, що володарка непростого характеру, тому підозрює, що про неї кажуть за кадром.

Чому Катя Велика недолюблює суперниць

Натомість останній сезон “МастерШеф. Битва сезонів” це просто неймовірний підбір учасників. Таке враження, що продюсери СТБ вирішили зробити для українців сезон свята. Адже найяскравіші та найхаризматичніші герої шоу за всі сезони, забрались в один. Катя велика, Пава, Владислав Міцкевич та інші.

Звісно, жоден сезон не обходиться без драми та сварок, тому що всі конкурси проходять на високо вібраціях, де емоції просто зашкалюють і учасники не завжди можуть себе контролювати. Більше за всіх заносить Катерину Велику, яка не приховує той факт, що недолюблює деяких суперників, а точніше суперниць.

Чому Катя Велика недолюблює суперниць

Так, під гострий язик Катерини часто попадає Анжела Липська, Яна та Ірина. І здавалося б все зрозуміло, емоції, конкурси, суперництво. Але іноді Катя дійсно переборщує у своїх висловлюваннях.

Чому Катя Велика недолюблює суперниць

Натомість дівчата не мовчать і на щастя Великій не збираються влаштовувати їй війну чи збирати проти неї коаліцію. І насправді за межами знімального майданчика у всіх учасників нормальні стосунки. Всі поважають один одного і деколи захоплюються професіоналізмом.

Чому Катя Велика недолюблює суперниць

Але шоу, це така справа, де ти не можеш передбачити свою поведінку та приборкати емоції й слова, що ллються з тебе рікою, тому на гострі вислови Великої мало хто ображається, особливо з дівчат, адже вони й самі так роблять у стресових ситуаціях

 

Схожі новини