Екс-холостячка Ксенія Мішина показала хлопця, який цілує її замість Еллерта, це не син Платон: “Він лізе”

Більше року тому знаменита українська акторка Ксенія Мішина сколихнула мережу зізнанням, що прийняла рішення розійтися з чоловіком, який підкорив її серця під час участі у першій “Холостячці”. Ще тоді Олександр Еллерт не до кінця розумів всю серйозність ситуації та вважав, що йому вдасться повернути своє кохання.

Ксенія Мішина розповіла, як возз'єдналася з Еллетом
Ксенія Мішина показала хлопця, який цілує її замість Еллерта

Натомість зірка неодноразово повторила, і до того ж публічно, що воз’єднання не станеться.

Ксенія Мішина показала хлопця, який цілує її замість Еллерта

Після початку повномасштабної війни в Україні стало відомо, що екс-пара провела декілька днів разом у Буковелі. Однак офіційного примирення не було. Після цього Ксенія привселюдно попросила своїх фанатів більше ніколи не асоціювати її з коміком.

Згодом Олександр покинув Україну та емігрував до Сполучених Штатів Америки. Насправді, у гумориста на батьківщині майже нічого не тримало: він тривалий час не працював автором, а з Мішиною в нього нічого не склалося. Хіба що в Україні залишилася його донька Еля, яка зараз знаходиться зі своєю мамою, вітчимом та нещодавно народженим братиком.

Ксенія ж тим часом знаходиться в Києві, активно працює та показує своїм фанатам, як проходять її будні під час війни. Нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри зі своєю хрещеною донькою, а також поділилася історією про те, як син її подруги не може стриматися та цілує зірку. Ксенія не проти і дає дитині можливість проявити свою любов.

Ксенія Мішина показала хлопця, який цілує її замість Еллерта

Ба більше, вона навіть показала сміливця, який дозволяє собі проявляти увагу до зірки українського кінематографу.

Нагадуємо, що у Ксенії Мішиної також є маленький син Платон, якого вона виховує самотужки.

Популярне зараз

Схожі новини