Сергій Бабкін показав, як відсвяткував день народження за кордоном: хто з колег привітав артиста-гастролера?

Вчора Сергій Бабкін зустрів своє 44-річчя, але за межами рідної країни, а саме у Німеччині, цікаво, як пройшло це особисте свято артиста та хто з колег його привітав?

Сергій все своє життя прожив у чудовому місті Харків, яке нині вважається місто–герой, через невпинну агресію з боку росії. А оскільки Бабкін є багатодітний батько, то разом з родиною він виїхав до Німеччини, де перебуває й сьогодні. Натомість артист не забуває про рідну неньку та дає концерти, як сольні, так і зі своїм гуртом. Таким чином він дає зрозуміти, що йому не все одно на долю рідного міста та рідної країни.

Тож, вже понад 7 місяців сім’я Бабкіна знаходиться у чужій країні та без роботи. Дружина Бабкіна, Сніжана розповідала, що вони живуть лише на соціальні виплати, а оскільки у них не одна дитина, то й виплати не мінімальні. Тож, за словами Бабкіної, їм вистачає цих грошей, адже вони живуть дуже економно, майже нікуди не виходять та не відвідують ресторани, кафе та подібні місця.

Тож, тепер вдвічі цікавіше, яким чином Сергій зустрів свої 44 роки, в умовах економії й не в рідній країні. Відомо, що ця творча родина має багато цікавих захоплень, одне з них це медитації та взагалі різні практики для пізнання себе.

Сергій Бабкін розповів, як відсвяткував день народження
Сергій Бабкін розповів, як відсвяткував день народження

Так, у свій особливий день, Бабкін разом з родиною відправилися у ліс. Там Сергій вирішив досягти чергового рекорду та простояв на цвяхах 44 хвилини, рівно стільки, скільки років йому виповнилося, про це чоловік розповів у своїх історіях в instagram.

Хто з зірок привітав Бабкіна з днем народження
Хто з зірок привітав Бабкіна з днем народження

Також було сімейне застілля, де родина разом пила каву, чай та їла смачний тортик. Тож, святкування пройшло дуже скромно та затишно. Сергій не хизувався своїм святом, але показав, хто з зірок його привітав. Серед тих зірок, які привітали Бабкіна відзначився Монатік, колеги з гурту та його дружина, яка привітала чоловіка ніжними словами у пості instagram.

“Моя рідна душа, мій любий друг, З днем твого народження” – написала Сніжана.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.