Холостяк Алекс Топольський зчепився в США з іншим чоловіком через дівчину, і це не переможниця шоу

Новий український Золостяк Алекс Топольський наробив багато шуму, зізнавшись про бійку в Сполучених Штатах Америки, а потім зникнувши з інформаційного простору.

Вже після трьох випусків “Холостяка-12” стало зрозуміло, що репутація в Алекса Топольського складається вельми неоднозначною, а може навіть і скандальною. Так, чоловік не тільки встиг розгнівати учасниць своїм ставленням до них, але й нажити серед них ворогів.

Алекс Топольський зчепився в США з іншим чоловіком

Яке справжнє ім'я в Алекса Топольського
Алекс Топольський зчепився в США з іншим чоловіком

Так, через півроку після закінчення зйомок назовні почали виходити неймовірні деталі поведінки Холостяка. Втім, він і сам не воліє підтримувати образ чемного хлопця.

Нещодавно чоловік оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram історію про те, що вступив у бійку з чоловіком через те, що фліртував з його дівчиною. Нібито сталося це під час його роботи моделлю в Сполучених Штатах Америки.

Конкурент Алекса також модель, тому обидвом довелося залагодити усі свої проблеми, помиритися і забути про інцидент з дівчиною, яку вони не змогли поділити. Судячи з усього, з переможницею дванадцятого сезону Холостяка Алекс не зустрічається, як би цього не хотіли фанати.

“Потім ми, звичайно, обидва отримали догану за це, і нам довелося помиритися, щоб зберегти роботу”, – сказав Топольський.

Втім, саме після цієї історії Топольський “зник” із соцмережі. Так, нещодавно фанати помітили, що особиста сторінка зірки в соціальній мережі Instagram була видалена, адже доступу до неї отримати не можна.

Алекс Топольський зчепився в США з іншим чоловіком

Чи пов’язана ця проблема якось з його розповіддю про конфлікт з іншим чоловіком достовірно невідомо, адже Алекс поки що не дає жодних коментарів.

Схожі новини