Легендарний Д’Артаньян Михайло Боярський з “Трьох мушкетерів” вперше висловився про події в Україні

Михайло жив ще за часів радянського союзу та як ніхто знає, що це таке, але водночас чоловік цінує те, в якій системі він та його колеги, друзі й родичі жили раніше. Тобто, у його картині світу жорстокість та залізні правила, які обмежують свободу людини є припустимими та нормальними. Тому, висловивши свою думку, щодо агресивної війни, яку розв’язала його країна на території нашої, навіть нікого не здивувала.

Боярський висловився про Україну
Боярський висловився про Україну

Довгий час актор відмовчувався та ніяк себе не проявляв у цій ситуації, але певно досить вже перебувати у тіні своїх колег та ховатися за інших. Тож, й поверненець росії Боярський висловив свою “експертну” думку щодо ситуації та своїх колег, котрі засуджують дії влади й обирають для себе жити чесно та залишають рф назавжди.

“Це не моя іпостась, я вирішив не звертати на це своєї уваги. Тому що для мене найважливіше бути потрібним. Залишаючись тут. З моїми друзями, рідними та встигати робити свою роботу і робити її гарно, якісно. Для мене особисто, місто, країна – найдорожче у світі. І я хочу бути їй корисним” – заявив Боярський.

Тобто, в цих словах немає ніякого засудження або підтримки, це набір фраз людини, яка дуже хоче зняти з себе будь-яку відповідальність за дії свого правителя. І актор навіть не хоче поглиблюватися у весь той жах, який переживають мільйони українців щодня, щогодини, щосекунди.

Боярський висловився про Україну
Боярський висловився про Україну

Тому, варто зазначити, що коріння виховання у радянські часи дає свої результати зараз. Коли людина, яка зіграла роль відважного Д’Артаньяна у фільмі “Три мушкетери”, який до речі, був знятий на Одеській кіностудії у 1978 році, обирає для себе нейтралітет, проявляє себе в усій красі та багато чого дає зрозуміти.

Схожі новини