У Астаф’євої целюліт, у Каменських розтяжки, а у Лободи сині коліна: що ховають під одягом українські красуні

Тягар знаменитостей – виглядати перед публікою на всі 100%, з ідеальною зачіскою, макіяжем з рівним тоном, в найтрендовішому вбранні та з фігурою наче з картинки. Втім, це лише зовнішній образ. Насправді зірки – такі ж люди, як і кожен із нас, і вони також мають вади у зовнішності, які не приховують і навіть діляться секретами, як з ними боротися.

У Даші Астаф’євої целюліт

Одна з найбажаніших жінок України не приховує, що має так звану “апельсинову кірку”, тобто, целюліт. Вона цього не соромиться, а навпаки відкрито бореться, хоча й довго йшла до того, щоб полюбити себе навіть з цим недоліком:

“Я просто розумію, що треба любити в собі все, і вчитися цьому. Дуже довго соромилася, а потім зрозуміла, як такі речі отруюють життя. Навіщо витрачати на це час? Але спорт і правильне харчування ніхто не відміняє”, – зізнавалася Даша.

Світлана Лобода показала сині коліна

У Насті Каменських розтяжки

Дружина Потапа Настя Каменських – пишна за своєю природою. Вона давно веде боротьбу із зайвими кілограмами, але зрозуміла, що дієти – не допомагають. В її випадку після різкого схуднення вага повертається. Тоді співачка вирішила змінити мету і позбавлятися не кілограмів, а сантиметрів.

У Насті Каменських целюліт і розтяжки
У Насті Каменських целюліт і розтяжки

Настя Каменських активно займається спортом, а також ходить на спеціальний масаж від целюліту і розтяжок. Він болючий, але результат того вартий – покращується кровообіг і проблемні місця стають красивішими.

У Світлани Лободи сині коліна

Ще одна героїня нашої сьогоднішньої добірки – співачка Світлана Лобода, яка так викладається на своїх концертах з яскравими танцювальними номерами, що отримує гематоми на ногах і колінах:

“Ви питаєте мене – чи люблю я свою професію? Дуже люблю! Але, як стало вже зрозуміло, чим більший зал, тим більше я кульгаю після…”, – коментувала Лобода.

Світлана Лобода показала сині коліна
Світлана Лобода показала сині коліна

Схожі новини