Чим сьогодні займаються Льоша Дурнєв та Даша Ши з шоу “Дурнєв+1”: життя ведучих кардинально змінилося

Багато “олдів” пам’ятає гумористичне шоу “Дурнєв+1” з телеканалу ТЕТ, де молоді хлопець та дівчина підходили на вулиці до людей, де ставили питання зі шкільної програми. Проєкт знятий у комічному жанрі та змонтований зі смішних або креативних відповідей перехожих. Цікаво, чим сьогодні займаються колишні ведучі шоу?

Чим сьогодні займаються колишні ведучі проєкту Дурнєв+1
Чим сьогодні займаються колишні ведучі проєкту Дурнєв+1

Олексій Дурнєв

Сьогодні Олексій не остання людина в українському шоу-бізнесі, але не телеекранах його зустріти майже неможливо. Проте в інтернет-просторі та на ютубі Льошу можна побачити ледь не в кожному куточку. Сьогодні ведучий займається власним проєктом, який має назву “Дурнєв дивиться сторіс”. Суть шоу полягає в тому, що Олексій переглядає сторіс артистів та інших публічних осіб, обирає з них найсмішніші моменти та видає свою гумористичну відповідь та реакцію. У якості співведучих Дурнєв запрошує українських зірок, наприклад, як Андрій Бєдняков, Даша Астаф’єва, Олег Винник, Монатік та інші.

Олексій Дурнєв запрошує українських зірок для участі у своєму проєкті
Олексій Дурнєв запрошує українських зірок для участі у своєму проєкті

Проєкт користується великою популярністю серед молодої аудиторії та відео набирають понад 2 мільйони переглядів. Сьогодні Олексій разом із Володимиром Дантесом влаштувати концертний тур, а з вилучених грошей купують автівки або амуніцію для ЗСУ.

Даша Ши

Даша Шилова завжди відрізнялася своєю яскравою, нестандартною зовнішністю та задерикуватим характером. Подейкують, що Дар’я пішла з проєкту на ТЕТ саме через особисті та творчі непорозуміння з Олексієм. Ведуча не стала такою популярною особистістю, як її екс-колега, але періодично з’являлася в ютуб-проєктах інших блогерів. Доля Даші не була простою, її коханий багато років лікувався від онкології, але цього разу перемогла хвороба і чоловік помер. Дівчині згодом вдалося оговтатися від горя та вийти заміж.

Даша Ши пішла з проєкту на ТЕТ через власні непорозуміння з Олексієм Дурнєвим
Даша Ши пішла з проєкту на ТЕТ через власні непорозуміння з Олексієм Дурнєвим

Схожі новини