Як зараз виглядає син співачки Ірини Білик від першого шлюбу Гліб: неймовірний красень — весь в батька (ФОТО)

Нащадки зіркових батьків часто йдуть протореними стежками, стаючи артистами. Але деякі, не зважаючи на те, що виросли у гламурному середовищі, не захотіли для себе подібної долі та попрямували своїм шляхом. Наприклад, старший син співачки Ірини Білик, якого вона чомусь не афішує.

52-річна поп-діва Ірина Білик зібрала цілий гарем з колишніх чоловіків, а от дітей із ними особливо не нажила. Хоча багато і не треба, коли є двоє красенів-синочків. Молодший, 7-річний Табріз, від останніх стосунків зі стилістом Асланом Ахмадовим дуже часто з’являється з мамою на світських заходах. А от старший, якого Ірина народила в першому офіційному шлюбі з манекенником Андрієм Оверчуком, із зірковою мамою в світ виходить не часто.

Маленький Гліб із батьком Андрієм Оверчуком

Відомо, що старшому сину співачки, Глібу, 23 роки. В 2016 році хлопець вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на юридичний факультет, проте насправді його більше цікавить графічний дизайн, а також, як і його маму — музика, особливо звукорежисура. Хист до малювання у Гліба дійсно є, його роботами хизувалась Ірина Білик у свої Інстаґрам-акаунті. Також хлопець захоплюється вінтажем та японською анімацією.

Ілюстрації сина Ірини Білик

Син поп-діви майже копія батька — високий, з виразними рисами обличчя, пишним волоссям. Такий красень міг піти по слідах батька та досягти успіху в моделінгу, але вибрав власний шлях, оскільки відчув, що це для нього на краще.

Гліб Оверчук — справжня модель

Але не варто зазіхати на такого парубка — його серце вже давно зайняте. Майбутньою невісткою артистки стала тендітна дівчина на ім’я Аліса, з якою хлопець заручився в Японії, подарувавши їй саморобне кільце, зроблене зі скляної пляшки. Проте, офіційно оформити стосунки пара не спішить, хоча Ірина Білик і наполягає. За її словами саме такою вона й уявляла свою невістку: від кольору волосся до імені обраниці сина.

Син Ірини Білик з молодшим братом та нареченою

З молодшим братом Табрізом у Гліба дуже теплі стосунки, попри велику різницю у віці.

Як зараз виглядає старший син Ірини Білик

У одному з інтерв’ю хлопець поділився, що вони разом дивляться мультики, часто проводять час разом. 7-річний Табріз розділяє інтереси старшого брата, але Глібу більш за все хочеться, щоб хлопчик виріс добрим.

Нагадаємо, Ірина Білик та Андрій Оверчук одружились в 1998 році, а в 1999 у пари з’явився первісток — Гліб.

Схожі новини