Ектор Хіменес-Браво слідом за Павою з “МастерШеф” перейшов на їжу з МакДональдса та оцінив її смак

Ектор Хіменес-Браво відомий та головний шеф-кухар країни, який має колумбійське коріння та українське громадянство, днями показав, що їсть останнім часом у зв'язку з ситуацією з електропостачанням.

Головний та незмінний суддя кулінарного проєкту “МастерШеф” завжди ділиться цікавими та смачними рецептами на своїй сторінці в instagram. Ектор готує і на власній кухні вдома й у своїх ресторанах. Та варто сказати, що його рецепти набули великої популярності серед українських господинь.

Ектор перейшов на МакДональдс

Але останнім часом чоловік навіть не має можливості приготувати собі сніданок, тому що від самого початку повномасштабної війни, залишився в Україні та активно виборює перемогу на волонтерському фронті. Він готував і продовжує готувати для українських військових та годує людей безплатно у своїх ресторанах. І насправді такі вчинки від не корінного українця є дуже цінними.

Ектор перейшов на МакДональдс

Та нині шеф-кухар розповідає чим харчується в умовах відсутності електроенергії, коли навіть немає можливості приготувати щось швидке на сніданок. Всі ми знаємо та відчуваємо, як складно жити в наших нових реаліях, але знаходимо для себе якісь варіанти вирішення проблеми.

Так і Ектор, вирішив крізь багато років скуштувати їжу у найпопулярнішому фаст-фуді, МакДональдсі та надати свою експертну оцінку чікен макнаггетс і іншій їжі з меню. Та поділився цим в instagram.

“Так, як кілька днів вже  немає води і світла, мій сніданок сьогодні буде не вдома, а в машині. Дивіться, що я їстиму. Дуже давно не їв макнаггетс” – розповів Ектор.

Ектор перейшов на МакДональдс

Також шеф-кухар додав, що навіть не пам’ятає, коли востаннє їв вуличну їжу. А також поділився враженням щодо ситуації та зазначив, що він перебуває в шоці, але як і всі тримається. Та їжа з МакДональдсу не сподобалась вибагливому кухарю, і він сказав, що йому не дуже подобається смак. Тому, певно Ектор буде шукати щось інше для себе.

Схожі новини