Чому 75-річна Софія Ротару уникає розмов про війну? Руслан Квінта розповів всю правду: “Вона не любить”

Після 24 лютого Софія Ротару майже не подавала голосу. Фанати чекали, що артистка такого масштабу публічно засудить дії російської федерації та буде давати благодійні концерти, які в перспективі мали б дати додаткові немаленькі суми, які б рушили на фронт та для переселенців.

Як виглядають дорослі онуки Софії Ротару
Руслан Квінта пояснив, чому Софія Ротару досі мовчить

Втім, Софія Михайлівна через деякий час обмежилася короткими висловлюваннями з приводу вторгнення російської федерації на території України, а за цілий рік, імовірніше за все, не дала жодного концерту.

Чому Софія Ротару уникає розмов про війну?

Як виглядала співачка Софія Ротару до знайомства з пластичним хірургом
Чому 75-річна Софія Ротару уникає розмов про війну

Лише на честь власного дня народження артистка вийшла на зв’язок з рідного села Маршинці та повідомила, що має фонд, мета якого — допомогти сім’ям українських воїнів. Саме тоді артистка і заявила, що не любить розповідати про свої “добрі справи” і віддала б перевагу замовчуванню власної благодійної діяльності.

Нещодавно Руслан Квінта дав ексклюзивний коментар щодо поведінки Софії Михайлівни та її реальних причин.

“Є люди, які себе розпилюють на різні піар-історії, хайп на цьому ловлять, хейтять і так далі… А я свою енергію розкидати не хочу… Софія Михайлівна – дуже скромна людина, така сама, як і я… Вона не любить давати інтерв’ю, і я теж не люблю це робити, не любить зніматися у програмах, я – теж”, – пояснив він.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні сімейство Ротару потрапило у гучний скандал через затримання Руслана та Анатолія Євдокименків через незаконний перетин кордону. Наступного дня син та онук співачки були відпущені додому.

Популярне зараз

Схожі новини