Ким працюють чоловіки телеведучих ТСН: Марічки Падалко, Наталії Мосейчук, Алли Мазур, Соломії Вітвіцької

Українські жінки вкотре доводять, що для них немає нічого неможливого і продовжують показувати, що можна віртуозно поєднувати сім'ю та кар'єру. Але цікаво, ким сьогодні працюють голови сімей популярних ведучих ТСН?

Бути знаменитістю означає забути про приватність та спокій. Заголовки ЗМІ завжди будуть рясніти сенсаційними заявами, а будь-який вихід в люди буде супроводжуватися сторонньою увагою та допитливими поглядами. Якщо публіка слідкує за будь-якою медійною людиною, автоматично під приціл уваги потрапляють й сім’ї зірок. Фанатам цікаво, хто з ким одружений, чим займається родина телезірки та які стосунки між собою мають члени сім’ї. У цьому матеріалі ви дізнаєтеся, ким працюють чоловіки ведучих програми ТСН.

Марічка Падалко

Марічка Падалко працює на телебаченні вже понад 20 років. З 2010 року ведуча одружена з народним депутатом Верховної ради України, Єгором Соболєвим. Ще півтора року тому чоловік підписав контракт зі Збройними Силами України, а сьогодні боронить рідні землі від ворога. Падалко пишається своїм коханим за те, що він мужньо несе небезпечну службу.

Марічка Падалко одружена з чоловіком понад 15 років
Марічка Падалко одружена з чоловіком понад 12 років

Наталія Мосейчук

Наталія відома не тільки завдяки ТСН, а ще як ведуча ток-шоу “Право на владу” на каналі 1+1. З чоловіком знаменитість познайомилася ще у далекі дев’яності та весь шлях до популярності та розкішного життя вони пройшли разом. Ілля Мосейчук працює фінансистом.

Чоловік Наталії Мосейчук успішний фінансист
Чоловік Наталії Мосейчук успішний фінансист

Алла Мазур

Особисте життя телеведучої можна дійсно назвати скринькою Пандори, оскільки взагалі невідомо, що в ній приховується. Алла Мазур навідріз відмовляється коментувати хоч щось стосовно своїх стосунків з протилежною статтю, і хоч зірка ТСН виховує сина, досі невідомо, хто його рідний батько. Подейкують, що обранець ведучої її колега, але ім’я загадкового чоловіка й досі не розкрито.

Алла Мазур приховує подробиці особистого життя
Алла Мазур приховує подробиці особистого життя

Соломія Вітвіцька

Журналістка з 2013 року була одружена з Владиславом Кочатковим, але рік тому телеведуча офіційно повідомила, що розлучається з чоловіком. Влад працював режисером відеокліпів, як це зараз сучасно називається — кліпмейкером. Причина розставання подружжя після 8 років спільного життя невідома й досі.

Соломія Вітвіцька з колишнім чоловіком Владом Кочатковим
Соломія Вітвіцька з колишнім чоловіком Владом Кочатковим

Схожі новини