Людмила Барбір показала двох молодших синів-двійнят, про яких раніше не розповідала: “Їм пощастило народитися”

Людмила Барбір одна з найпозитивніших ведучих, без якої вже прости неможливо уявити ранкове шоу “Сніданок з 1+1”. Вже перших кадрів героїня заряджає глядачів через телеекрани на позитивний настрій, навіть у такі буремні та скрутні для країни часи.

Людмила Барбір найзнаменитіша ведуча каналу 1+1
Людмила Барбір найзнаменитіша ведуча каналу 1+1

Окрім роботи та піклування про сім’ю, Людмила займається волонтерством — координує розселення переселенців зі східних та південних регіонів на Заході країни, а також врегульовує логістику для перевезення гуманітарної допомоги з-за кордону.

Людмила розповідала, що ще 24 лютого вона з чоловіком прийняла рішення евакуювати сина в Чернівці, до рідної бабусі, а самій повернутись в Київ з чоловіком, щоб підтримувати країну усіма силами.

9 років назад Людмила Барбір вийшла заміж за спортсмена Ігоря Барбіра, який є професійним тренером по айкідо і до цього чоловічого виду спорту навіть прикипіла і його зіркова дружина. Ведуча з чоловіком разом виховують сина Тараса, хлопчика батьки також залучили до активного способу життя та тренуванням айкідо. Тарас схожий і на маму, і на тата водночас. Але нещодавно телеведуча показала ще двох синів, про яких нічого було не відомо раніше.

Людмила Барбір з чоловіком Ігорем та сином Тарасом
Людмила Барбір з чоловіком Ігорем та сином Тарасом

“Мої похресники, двійнята — Данилко та Арсенчик. Їм пощастило народитися 6 грудня, в день Збройний Сил України. Дуже символічно, але я сподіваюся, що їм ніколи не доведеться воювати. Хоча, вони все готові стати в стрій з нашими доблесними воїнами”, — написала Барбір.

Людмила опублікувала фотографію хлопчиків у своєму Instagram, привітавши малюків з днем народження.

Хрещеною мамою вона стала для синів своєї сестри Ганни. Вона проживає у Карпатах і сумує, що зустрічатися часто з сестрою не виходить через напружений графік роботи телеведучої.

Людмила Барбір стала хрещеною мамою двійнят
Людмила Барбір стала хрещеною мамою двійнят

Нагадаємо, що Людмила Барбір також працювала актрисою дубляжу та озвучувала художні фільми й серіали.

Популярне зараз

Схожі новини