“Мені здається, я скоро зійду з розуму”: 28-річна Катя Репяхова вразила правдою про реалії життя з Павліком

Зі своєю четвертою дружиною Віктор Павлік зійшовся лише декілька років тому. Цей роман зустрів на своєму шляху багато перепон: від дружини Лариси до серйозних проблем у сім’ї артиста.

Блогерка Катя Репяхова розповіла, чому їй протягом року не варто вагітніти від Павліка
Катя Репяхова вразила правдою про реалії життя з Павліком

Але врешті-решт закоханим вдалося побратися. Через рік після їхнього розпису на світ з’явився малюк на ім’я Михайло. Поява маленького Павліка, стала великою відрадою для виконавця, який не так давно поховав свого сина Павла. Зараз родина живе в столиці і поєднує творчу кар’єру, блогерську діяльність, бізнес та виховання Михасика.

Катя Репяхова вразила правдою про реалії життя з Павліком

Катя Репяхова розповіла про загадкову хворобу сина
Катя Репяхова вразила правдою про реалії життя з Павліком

І все це вельми непросто, адже молода мама вимушена слідкувати за власним магазином, за блогом, їздити разом з чоловіком по містах і бути зразковою мамою для свого первістка. Важко уявити, як можна поєднати усі ці речі, і варто відмітити, що Катерина не приховує своєї втоми.

Якщо раніше блогерка стикалася з проблемами новоспеченої мами, коли не вистачало сну, а немовля потребувало максимум уваги, то зараз Репяхова скаржиться на негаразди, які пов’язані з дорослішанням спадкоємця. Михасик дуже активна дитина і при цьому швидко росте.

Катя Репяхова вразила правдою про реалії життя з Павліком

Нещодавно дівчина оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію пролитої кави та зізналася, що це зробив її син. Казус стався у кафе, коли Катерина планувала насолодитися чашкою гарячого напою.

Репяхова поділилася емоціями і зізналася, що їй здається, ніби то вона скоро зійде з розуму. Втім, це відчуття знайоме майже кожній матері, яка просто потребує відпочинку.

Популярне зараз

Схожі новини