Був один Полянський, а тепер два багатих американця: Аліну Гросу в США водять по магазинах пара красенів

Кілька років Аліна була шалено та взаємно закохана в актора Полянського, їх звела робота. Так сталося, що пара познайомилась один з одним на зйомках, тоді Гросу подивилась на Рому і зрозуміла, що з ним вона точно ніколи не захоче стосунків. Але всі ми знаємо, як з нами грає доля. Тож, роман Аліни з Романом закрутився так швидко, що вони навіть того й не помітили самі.

Пара вже готувалась до весілля, вони планували яке це буде свято, де, кого вони запросять і навіть планували народження діточок. Але, в Україну прийшла війна і Роман ніби-то був тут і підтримував свою кохану, але ні. Це було лише на словах.

А от насправді Полянський активно знімався у фільмах в москві та не думав навіть про якісь воєнні дії з боку російської федерації. Тому стосунки пари були вже зовсім не ті. І тепер Аліна у своїй новій пісні розповіла, що вона знову пророкувала свої стосунки у творчості, що змушує думати про те, що пара більше не разом.

Та здається, співачка вже не так сильно переймається з цього приводу, адже нині вона в Лос-Анджелесі, спокійно собі відпочиває та навіть демонструє, як проводить час з американцями. Дівчина виклала днями пост, як вона потрапила у магазин і зустріла там двох красенів-американців, які розповідали їй про життя в ЛА та й сама вона дуже активно вела діалог з хлопцями, було весело та цікаво.

Але чи все так гарно насправді в Аліни, чи вона таким чином просто хоче показати, що у неї все добре і вона зовсім не переймається питаннями особистого життя, яке, наразі не є щасливим та стабільним.

Схожі новини