Вигнав через наречену? Ані Лорак знову покинула колишнього чоловіка Налчаджиоглу та сховалась за кордоном

Після 24 лютого Ані Лорак поступово почала зникати з інформаційного простору. Спочатку артистка виїхала з російської федерації та “загубилася” для своїх шанувальників. Фанати ділилися різними теоріями: то Лорак, за їхньою думкою, ховалася в Арабських Еміратах, то гостювала у свого друга Філіпа Кіркорова.

Як зараз виглядає Ані Лорак
Ані Лорак знову покинула колишнього чоловіка

Досить скоро артистка видалила особисту сторінку в соціальній мережі Instagram, щоб користувачі мережі взагалі не мали ніякого доступу до її даних.

Ані Лорак знову покинула колишнього чоловіка

Втім, інтересу до скандальної фігури в українському шоу-бізнесі це не зменшило. І поки в Україні артистку нещадно критикували, в російській федерації взялися за ліквідацію її бізнесу. Таким чином виконавиця втратила обидві платформи для заробітку.

І лише влітку з’явилася інформація, що насправді Ані Лорак знаходиться в Туреччині у гостях у свого колишнього чоловіка Мурата Налчаджиоглу. Варто відмітити, що саме там впродовж півроку знаходилася її єдина дочка Соня.

“Що зараз коїться в душі Лорак, уявити важко. Цікаво, що, за останньою інформацією, артистка розлучилася з Єгором Глєбом. Вони були разом три роки, і здавалося, що справа йде до весілля. Однак зараз, як стверджує джерело, Ані зібрала валізи і відлетіла до колишнього чоловіка Мурата Налчаджіоглу”, — повідомив Володимир Гінгсбург у інтерв’ю виданню SOLENKA.INFO.

А вже восени Ані Лорак повернулася до москви. Втім ненадовго: адже з тих пір проживає в Іспанії. Свій контент у блозі Ані Лорак подає лише англійською мовою, вочевидь орієнтуючись на європейську аудиторію, а повертатися до холодної росії начебто і не збирається.

Тим часом Мурат та його наречена Лілія ніяким чином не коментували чутки про те, що Кароліна переховується у них в гостях.

Схожі новини