Стала відома реальна причина пластичної операції Даші Квіткової: “Я багато чого наслухалась”

Отже, дружина Нікіти Добриніна вирішила зробити собі пластичну операцію та виправити форму свого носа. Багато хто думає, що це просто каприз заможної леді або можливо таким чином Даша вирішила виправити якісь проблеми зі здоров’ям. Та насправді, пластика не дуже допомогла Даші, адже тепер у дівчини ніздрі різного розміру. Хоча вона давно обрала для себе фахівця, та навіть дуже відомого і професійного.

Даша Каіткова після пластики

Дар’я обрала Едгара Камінського, але, пожалкувала, адже він зіпсував дівчині лице. Добре, що це не надто помітно і це бачить лише сама Квіткова, але факт залишається фактом, тому що операції роблять, щоб виправити проблему, а не набути нових. Але дівчині просто не пощастило, добре, що це не є сильно проблематичним.

Даша могла б і не робити пластичну операцію, але дівчина постійно чула від своїх шанувальників, а точніше хейтерів, що у неї не гарний ніс, що він псує її зовнішній вигляд та взагалі не пасує під її зовнішність. Це, звісно, дуже вдарило по самооцінці дівчини. Вона все це слухала, приймала близько до серця та врешті-решт вирішила зробити пластику.

Але коли Квіткова планувала це робити, вона не говорила причину, тому що на той момент це питання було для неї болючим і обговорювати його вона не хотіла. Тому, лише через тривалий час після операції Даша наважилась розповісти, чому саме вона це зробила.

Тож тепер дівчина навіть жалкує про своє тодішнє рішення і вважає, що потрібно себе приймати такою, яка вона є і любити себе попри хвилю хейту, адже він буде присутній завжди, протягом усього життя. Тому що Даша відома та публічна особистість, а це означає, що про неї завжди пліткували й будуть пліткувати, тому що вона на виду.

Схожі новини