Руслана Лижичко показала дитячу колиску і вразила фанатів неймовірною новиною: співачка приймає привітання

Минулого року Руслана Лижичко заінтригувала мережу наміром стати матір’ю. Зірка активно обговорювала з журналістами своє бажання народити рідну дитину, а також заявила, що після пологів, цілком імовірно, зможе усиновити ще одне дитя.

Як виглядає та чим займається чоловік Руслани Лижичко
Руслана Лижичко презентувала новий кліп та постала поруч з дитячою колискою

Руслана Лижичко постала поруч з дитячою колискою

Втім, мрія співачки не було суджено справдитися, адже на порозі вже була повномасштабна війна в Україні. Після 24 лютого виконавиця повністю сконцентрувалися на потребах своєї країни, знову забувши про те, що бажала поповнення в сім’ї.

Тим не менш, дана тема не покидає творчості артистки. Нещодавно зірка презентувала нову відео роботу, в якій заспівала “Христос народився”. У кліпі зірка постала під місяцем, на якому гойдалася дитяча колиска.

Звісно, у даному випадку мова йде не про материнство артистки, а про народження Ісуса Христа. У коментарях під публікацією співачці почали робити компліменти, а також вітати з Різдвом Христовим у відповідь.

Нагадуємо, що 2013-го Руслана Лижичко також активно обговорювала з пресою свій намір стати мамою. Разом з Олександром Ксенофонтов вам виконавиця очікувала, що от-от зможе об’явити про поповнення в сім’ї. Втім, у країні розпочалися події, через які Руслана не тільки не змогла сконцентруватися на вагітності, але й повністю перемістила свій фокус на політичну діяльність.

Не так давно співачка дала коментар, в якому зізналася, що її історія повторюється. Але хто знає, можливо Руслана все ж таки наважиться реалізувати свої плани, щоб там не було.

Схожі новини