Андрій Чорновол показав, як виглядали Цибульська та Добринін 10 років тому на спільному корпоративі

Завжди приємно згадати молодість, юність, свій шлях, а точніше, його початок. І це варто робити, щоб була змога порівняти себе теперішнього з тим, яким ти був кілька років тому. Оцінити свої досягнення, побачити, що за людина тепер відображається у дзеркалі та що вона має за своїми плечима.

Так вирішив зробити й Андрій Чорновол. Оскільки він і досі іноді працює в одній студії з Нікітою Добриніним та й з Олею його пов’язує один телеканал, він вирішив пригадати старі час та показати, якими були його колеги та він сам 10 років тому.

Чорновол показав у сторіс архівне фото з новорічного корпоративу, де він, Добринін та Цибульська мають геть інший вигляд. Наприклад Нікіта дуже худий, з яскраво вираженими вилицями та довгою зачіскою, яку старанно вкладав назад гелем для волосся. Сам же Андрій також дуже худий  та має розпатлане волосся і до речі, на той момент хлопці мали схожі риси обличчя. А от Оля Цибульська на фото виглядає дуже сором’язливою, хоча їй це не властиво.

Архівне фото Чорновола

Тож, такими були улюблені ведучі та співаки 10 років тому, досить скромні, веселі, мали зовсім іншу форму та не такий шалений успіх у кар’єрі як зараз. Чудово, що жоден з них не відмовився від своєї мети й зміг досягнути успіху там, де й бажав.

Тому наразі ми знаємо Добриніна як успішного телеведучого та “Холостяка”, Цибульську як популярну співачку та ведучу, а Чорновола, як відомого та незмінного ведучого М1. Отже, не потрібно боятися майбутнього, треба просто зробити все можливе зараз, що може дати свої плоди потім.  і не лякатися свого минулого, адже це велика та важлива частина шляху до мрій.

Схожі новини